7 faktów o mnie

Szczerze mówiąc to nigdy nie biorę udziału w blogowych zabawach, ale dzięki temu, że miałam w planach podobny post, postanowiłam, że wezmę udział;)1. Jestem gadułą, ale mimo to lubię słuchać innych. Uwielbiam często wygłupiać się przy moich najbliższych znajomych:)

2. Mam dwie lewe ręce do gotowania! Jedynie co potrafię i dobrze mi to wychodzi to desery i sushi. Do wielu innych potraw wolę się nie dotykać, bo zwykle coś złego się z nimi dzieje^^

3. Kocham podróżować. O czym pewnie zdążyliście się już przekonać. I wierzę w to, że moje plany co do podróży po Polsce i świecie się spełnią!

wakacje 2010r.

4. Szukając własnego stylu, w którym najlepiej będę się czuć, przeszłam kilka metamorfoz. Aczkolwiek wyszło na to, że ten, który zainspirował mnie na początku gimnazjum, powrócił i póki co, został.

czerwiec 2008r.

5. Jestem chomikiem-kolekcjonerem. Zbieram przeróżne rzeczy! Od pocztówek, kapsle tymbarka, po małe zabawne, urocze często niepotrzebne pierdółki^^

6. Od wielu, wielu lat uwielbiam grać w różne gry wyścigowe. Od podstawówki, po dziś^^

7. Choć na blogu pokazuję tylko azjatyckie piosenki, jakich często słucham, to na moich playlistach figurują też piosenki rockowe, popowe-amerykańskie, hip hop (głównie polski) i dubstep.

Dzięki za tagi!

PS. Zdjęcia pochodzą albo z archiwum bloga, albo w ogóle ich tutaj nie było!:) 

Share: