7 urodziny bloga!

Witam!
Dziś wypadają 7 urodziny mojego bloga! Wow, kiedy to zleciało? Coraz ciężej mi sobie przypomnieć jakie były początki mojego blogowania, ale na pewno jakbym zajrzała teraz w archwium to z miejsca padłabym ze śmiechu i z zażenowania, jednak mimo wszystko przeważy miłe uczucie, bo świetnie jest odświeżyć sobie pamięć i poczytać o tym co się lubiło, kupiło lub co robiło te kilka lat wstecz 🙂

Ciągle nie mogę uwierzyć, że tyle czasu już tutaj urzęduję. I choć przez ostatni rok miałam mniej czasu na blogowanie to nadal to robię i nie rezygnuję. Cieszę się, że podjęłam decyzję związaną z założeniem bloga. Pierwszą sprawą jest to, że przechowuję tu swoje wspomnienia, mogę nawet powiedzieć, że w formie pamiętnikowej, a drugą, że mogę dzielić się swoimi zdjęciami, pomysłami, zainteresowaniami, spojrzeniem na świat. Od początku chciałam, żeby ten blog mógł być również dla kogoś obcego inspiracją i fajnie było oglądać przez te wszystkie lata zaangażowanie Czytelników, czyli Was. Ogromna ilość czasu jaką poświęcałam na bloga przez te 7 lat nie poszła na marne-tak myślę. Dziękuję, że wciąż jesteście ze mną!

dsc_4003eb

Swoją drogą, podobno siódemka jest szczęśliwą liczbą. W takim razie, mam nadzieję, że ten 7 rok mojego bloga będzie dla niego naprawdę pomyślny i pozytywny! Zresztą patrząc jak mnie nagle złapało natchnienie na pisanie dzień po dniu jestem dobrej myśli!

Dajcie znać od jak dawna tu jesteście!

Share: