beige look / kolory natury

Hej, hej!
Wpadam tutaj ze zdjęciami stylizacji, którą na pewno widzieliście już na moim instagramie, jeśli obserwujecie mój profil! Tym razem fotografowaliśmy w moim ulubionym, łąkowym klimacie. Oprócz słabości do wąskich uliczek i kamienic taką samą mam również do łąk i lasów. Po prostu kocham naturę! Ale przejdźmy do stroju 🙂

Moja stylizacja znów jest utrzymana w ciepłych, jasnych barwach. Czytałam trochę o trendach na tegoroczną wiosnę i bardzo się cieszę, że moim stylem i upodobaniami względem kolorystyki ubrań wstrzeliłam się w jeden z nich! Mowa o odcieniach beży i brązów, projektanci z różnych domów mody nawiązują do natury, radzą też by zestawiać te barwy od stóp do głów. Można przełamać monotonię barw np. jakimś kontrastującym dodatkiem. Ja postawiłam na niemal totalny look w ciepłej tonacji, a kontrast stanowią jedynie rajstopy, które dobrze spisują się w te chłodniejsze wiosenne dni.
Na koniec dodam, że wszystkie z ubrań, które miałam na sobie pochodzą z second handów! Dacie wiarę? Wełniany płaszcz i szalik, spódniczka z ekoskóry i kolczyki (second hand Inspired), pikowana torebka, a także bluzka z ciekawymi wykończeniami. Podejrzewam, że cała stylizacja kosztowała mnie mniej niż niejedna rzecz z sieciówki! Jedynie kapelusz kupiłam na allegro, a buty w Deichmannie kilka lat temu.


Jak Wam się podobają takie stylizacje utrzymane w kolorach natury? 🙂

Share: