biała koszula i bluzka

Cześć!
Ten tydzień zaczął mi się naprawdę pracowicie. Mam mnóstwo rzeczy do zrobienia i nie chodzi tylko o zajęcia związane z moją pracą. Domowe obowiązki to również priorytet, a do tego jeszcze kilka prywatnych spraw do zrealizowania. Szykuje się intensywny tydzień. Ale nie będę zanudzać 🙂
Teraz przejdę do tematu tego posta! Tak jak kiedyś wspomniałam, przez to, że zaczęłam pracować w biurze mój styl zrobił się jeszcze bardziej zróżnicowany. Na blogu nie jest to aż tak widoczne, bo najzwyczajniej w świecie nie mam wystarczającej ilości czasu na to, aby pokazywać moje stroje zarówno te codzienne jak i do pracy. Ale jeśli chodzi o te do pracy, to zwykle zakładam jakieś spodnie czy tregginsy, a do tego koszulę lub bluzkę. Właśnie tych koszul i bluzek przybywa w mojej szafie, bo najłatwiej je łączyć ze spodniami. Oto moje nowości:

Jasnych ubrań nigdy za wiele! Szczególnie gdy są to dziewczęce, a zarazem eleganckie bluzki czy koszule nadające się na różne okazje, które dodatkowo będą pasować do mojego osobistego stylu jak i do stroju do pracy! Zanim jednak pokażę te ubrania w różnych stylizacjach chciałam najpierw dokładniej je zaprezentować na kilku zwykłych zdjęciach. 
Koszula-Sheinside
 Bluzka-Romwe

Która z rzeczy podoba Wam się bardziej? 🙂

Share: