boże !

Witam wszystkich !
Cały dzień w domu, leże chora w łóżku. Kiepsko się czuje, jeszcze nerwy mną targają i wielkie oburzenie ! Jestem wręcz zrozpaczona i wkurzona ! Chciałabym podziękować, jednej z odwiedzających mojego bloga za te filmiki. Nie obejrzałabym tego sama z siebie, choć kiedyś kilka takich widziałam i sceny z nich pozostały na długo w mojej głowie.
Ale te co mi wysłałaś są straszne!
Nie sądziłam, że ludzie są aż tak okrutni ! To jest nie do pomyślenia ! Jak można tak traktować zwierzęta! Przecież to są żywe istoty. Które czują ból, które mają jakąś świadomość, które poprostu żyją! I to żadne usprawiedliwienie, że taka praca ! Gdyby Ci ludzie mieli serce, uczucia, kochali by zwierzęta nie podjęliby się tak okrutnej pracy !
To jest wręcz oburzające, okropne !

Po obejrzeniu tego filmiku, łzy same mi napłynęły do oczu. Nigdy w życiu nie pomyślałabym,że można tak masowo zabijać zwierzęta. Ostrzegam ten filmik nie jest przyjemny w oglądaniu.
Drugi jest w poprzedniej notce w komentarzach, uprzedzam jest owiele bardziej drastyczny, przestałam go oglądać po kilku sekundach, bo moja psychika tego nie zniesie.

 Boże, ukaraj tych ludzi ! Te widoki są nie do zniesienia !
Nie mogę pojąć, że tak w ogóle można !
Share: