co chwilę w drodze

Hej hej!
Sobota była dla mnie dość intensywnym dniem. Rano wybrałam się do ortodontki, ponieważ w piątek zapomniałam wziąć ze sobą wosku na aparat, który jak nigdy okazał się bardzo potrzebny. Później odwiedziłam ulubiony sklepik i dosłownie chwilę po tym jak pokręciliśmy się po mieście pojechaliśmy do Dawida rodziców. Trochę posiedzieliśmy i dostaliśmy telefon, że jedziemy do mojej rodziny do Łodzi. Wyskoczyliśmy tam na kilka godzin, a jak wróciliśmy spotkaliśmy się ze znajomymi. Tak naprawdę nie miałam chwili, żeby zająć się sobą i swoimi sprawami. Niedziela zapowiada się podobnie z tym, że jedziemy do moich kuzynów za Piotrków 🙂
Myślałam, że ten weekend będzie spokojny, ale znów jesteśmy w rozjazdach. Siedzenie w samochodzie to już praktycznie weekendowy standard. Za tydzień czeka nas jeszcze dłuższa droga, bo ok. 500km w dwie strony. Mamy kolejny rodzinny wyjazd. Także w te ostatnie weekendy, choć z rodziną to nie ma czasu na prawdziwy odpoczynek, kiedy ciągle się jest w drodze. Co nie zmienia faktu, że bardzo lubię jazdę autem, ale najbardziej, gdy jest to jakaś wycieczka! A Wy lubicie być w takich rozjazdach? A może Was to męczy? 
Szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje. Słońce wyszło zza chmur tylko na kilkanaście minut, a zaraz po tym zaczął padać deszcz ze śniegiem! Taka pogoda niestety wprawia w kiepskie samopoczucie. 
Mam nadzieję, że weekend mija Wam pozytywnie, pomimo tej zmiennej pogody! 🙂
Share: