czekam na wiosnę!

Witajcie!
Ahh, w końcu doczekałam się marca! Do wiosny coraz bliżej! Ostatnie tygodnie były jakieś męczące, powiedziałabym nawet, że tegoroczna zima była dla mnie nieco depresyjna. Ale na szczęście mój spadek mocy mija i zapewne razem z wiosną, także i ja przebudzę się z mojego snu zimowego. Za oknem w końcu częściej pojawia się słońce. Nie mogę się doczekać, aż fajna pogoda zostanie z nami na dłużej. Potrzebuję już tej zieleni na zewnątrz, słońca na niebie i przede wszystkim ciepłego powietrza!

Póki co, pozostaje mi cieszenie się kwiatami w wazonie, ale już niedługo! W ubiegłym roku mieliśmy cudowną wiosnę, pełną kwitnących roślin, więc mam nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie. Wiosna zawsze jest dla mnie niezwykle inspirującym czasem, w którym jestem bardzo zmotywowana do działania, zwłaszcza związanego z moimi pasjami. Coś czuję, że nie będę się rozstawać z moim aparatem!

Podczas tego oczekiwania na wiosnę zamierzam wziąć się trochę za siebie, delikatnie zmienić fryzurę, może trochę urozmaicić styl ubierania, jak i również zrobić wiosenne porządki w moim otoczeniu. Wietrzenie szafy, posegregowanie różnych rzeczy w szufladach czy też odświeżenie wnętrza w pokoju i sklepie. Planów jest dużo, pomysłów także, teraz pozostaje wygospodarować trochę czasu i działać! 🙂

A Wy macie jakieś plany na nadchodzącą wiosnę?
Życzę Wam pozytywnego miesiąca!

Share: