odpoczynek na tarasie

Cześć!
Jak Wam mija sobota? Mam nadzieję, że mile i pogodnie! Ja prawie uporałam się z torbami, choć przyznam, że jeszcze muszę zrobić generalne porządki we wszystkich zakamarkach mojego pokoju, ale to już może poczekać. Moje mięśnie odmówiły posłuszeństwa, także potrzebowałam przerwy. W ramach krótkiego odpoczynku po przeprowadzce wybrałam się na wieś. Nie ma lepszego miejsca na relaks! Rozłożyłam się na tarasie i tak sobie siedzę tu przez pół dnia 🙂

I choć do tej pory było dość leniwie to reszta dnia zapowiada się nieco ciekawiej. Wybieramy się na taką tutejszą coroczną imprezę. Odbędą się dni właśnie tej wsi, w której jesteśmy. Ale o tym napiszę później.

Udanego popołudnia!

32 thoughts on “odpoczynek na tarasie

 1. Aniu czy jak jest taki upał jak dziś nie związujesz włosów? Nie jest Ci gorąco w rozpuszczonych, czy rozpuszczasz je tylko do zdjęcia?

  1. Odpowiadałam na to pytanie z 10 razy pod porzednimi postami. Nie na razie nie będziemy, ale i tak będziemy do siebie przyjeżdżać na zmianę 😉

 2. a gdzie pozniej bedziesz mieszkac z dawidem w tomaszowie?;) u twoich rodzicow jego? ladne zdjecia;)

 3. W taką pogodę to tylko siedzieć na zewnątrz! Ja cały czas nad jeziorkiem ♥♥
  Bardzo ładny taras :* /Paula

 4. Znasz CutiePieMarzie? Kiedy oglądam Twoje zdjęcia i jej vlogi, mam wrażenie, że się dopełniacie 🙂 haha, to trochę pokręcone, ale wydaje mi się – mam taką nadzieję przynajmniej – że się nie obrazisz za zestawienie z nią 🙂 Obie macie świetny styl i jesteście bardzo ładne!
  Z poprzednich postów wiem, że miałaś problemy ze zdrowiem – mam nadzieję, że czujesz się już lepiej i wszystko zmierza ku lepszemu.
  Powodzenia!

 5. Ja uwielbiam spędzać czas na odpoczywaniu na tarasie u mnie na wsi, niestety w Warszawie mam tylko mały zabudowany balon 🙁

 6. przez ten upał jedyne co można zrobić to odpoczynek 🙂 o uwielbiam takie imprezy, zawsze coś ciekawego się na nich dzieje, więc zazdroszczę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.