Death Note

Hej!
W końcu odzyskałam laptopa! Co prawda nie jest w pełni sprawny, ale można z niego korzystać:)

Dlatego dziś mam zamiar skończyć anime, które oglądam od jakiegoś czasu. Chciałam je też od razu tutaj opisać i polecić! Jest to Death Note.

To kultowe japońskie anime, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród ludzi na całym świecie wreszcie i mnie do siebie zachęciło. O dziwo nieźle wciągnęło i to nie tylko mnie, ale także mojego chłopaka! Bo tak naprawdę to dość męskie anime. W każdym razie ktoś kto wymyślił tą fabułę miał do tego niezłą głowę, bo akcje jak się tam dzieją są niesamowicie skonstruowane!

Death Note (czyli notatnik śmierci) to anime o charakterze fantastycznym. Wybitnie uzdolniony nastolatek o imieniu Raito znajduje tajemniczy notatnik. Chłopak zauważył w nim zasady, które wydawały się nierealne. Mówiły one, że poprzez wpisanie nazwiska (znając wygląd) można zabić daną osobę. Wraz z dziennikiem pojawił się Ryuk-bóg śmierci (często też całkiem zabawny^^). Raito szybko rozpracował dziennik i jak się okazało zasady się sprawdzają, więc postanowił, że dzięki temu zmieni świat. Jednak wtedy na jego drodze do stworzenia idealnego świata stanęło wiele przeszkód, które udowodniły, że chłopak stał się bardzo złym i przebiegłym człowiekiem…

i na koniec soundtrack z krótkim zwiastunem
Jeśli ktoś z was je oglądał, niech podzieli się swoją opinią:) 
Share: