hamburger

Dobry!
Wczoraj było mniej aktualizacji bloga, ponieważ jestem bardzo zajęta, a w dodatku wyszłam wczoraj na trochę i nie miałam okazji usiąść na dłużej przed laptopem. Dzisiaj pewnie będzie tak samo. Mam nadzieję, że do jutra się z tym obrobię.

Znalazłam ostatnio te zabawne nauszniki. Japońskie akcesoria czasami mnie rozbrajają!

Hamburgerowe nauszniki sprawiły, że znów jestem głodna! 

Pogodnej niedzieli!

56 thoughts on “hamburger

 1. Hahaaha, ciekawie wyglądają;) Właśnie zarejestrowałam się na postrcrossingu, mam pytanie do Ciebie. Jak wysyłasz jakąś kartkę, to bierzesz z cennika jakiegoś na necie info, w jakiej cenie znaczek? Wiem, że są tanie, ale chciałabym przynajmniej zaplanować, ile wydam xD Pozdrawiam.

  messrose.blogspot.com

 2. Haha:D faktycznie fajne,tylko trzeba na ulicy uważać,by nikt nie ugryzł;p Swoją drogą to śliczne masz zdjęcie na ikonce;)Życzysz pogodnej niedzieli,człowiek wstaje,a tu słonko;] widzisz ile możesz,hehe:) dziękuje i wzajemnie:)

 3. Aa ok dzięki:) I później na poczcie mówisz, na jaki chcesz kontynent? xD:D

  To są podstawy HTML'u, < b > i później zakańczasz < / b > (ale bez spacji), sprawdź gdzieś w necie "pogrubienie HTML" :]

 4. Hehe nie:D Ja kiedyś też nie wiedziałam, że można tutaj, a potem sprawdziłam i większość ważnych komentarzy piszę pogrubioną czcionką:D

  O 12:00 wychodzę z domu robić zdjęcia na Twój konkurs- a potem Trzeba będzie wybrać, które najlepsze… 😀

  messrose.blogspot.com

 5. na jaki kierunek poszłaś do technikum? Spodobał mi się,ale nie pamiętam dokładnie tylko wiem,że coś z turystyką. I na czym polega ten kierunek,czyli czego się uczysz i gdzie będziesz mogła się zatrudnić w przyszłości?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.