Hot Summer.

Dobry!
Wczoraj planowałam dodać jeszcze ten post, jednak internet uskutecznia fochy co najmniej 3 razy dziennie, najczęściej zdarza mu się to późnym wieczorem. No cóż..

Pamiętacie starą wakacyjną piosenkę Monrose-Hot Summer? Jeszcze miałam vivę niemiecką jak ją puszczali, oj to było już ładnych pare lat temu. Ostatnio na facebooku, od razu po dodaniu na tablicę K-Pop rzuciła mi się w oczy koreańska wersja! Znaczenie bardziej mi się podoba! Zobaczcie:

Dostałam ten link też w komentarzu, ale ja już ją słyszałam wcześniej, wystarczy polubić K-Pop i jest się na bieżąco z nowościami;)!

Pa!

53 thoughts on “Hot Summer.

  1. zauważyłam, że jak dodasz nowy post, to już starszych nie komentują Twoi czytelnicy, a potem wynikają z tego miliony pytań, bo nie doczytali czegoś. Pod każdym postem odpowiadasz na prawie te same pytania.. może zacznijcie czytać na bieżąco notki 🙂 ?

  2. Na razie tego hot summer to u nas nie widzę. Oby się zmieniło, bo mam dość pochmurnych dni. Niby się nie męczę tak bardzo jak w upały, ale tak jak jest teraz to nie za dobrze. Chyba cała Polska taka pochmurna.

  3. obie wersje są genialne 😀 ja pamiętam tą starszą wersję doskonale, słuchałam tego w kółko i założyłam nawet bloga o takim adresie ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.