instadruk

Hej!
Dziś po powrocie ze szkoły czekała mnie niespodzianka. Dostałam malutką paczkę z ciekawą zawartością:) Od razu jak tylko zobaczyłam naklejkę na kopercie wiedziałam, że to będzie coś na co czekałam z wielką niecierpliwością już od jakiegoś czasu!

Co było w środku? Zdjęcia wywołane przez instadruk na wzór polaroidów wprost z mojego konta na instagram! Bardzo się ucieszyłam, że mogłam je dostać:) To naprawdę fajny pomysł!

Instadruk to nowa i pierwsza w Polsce firma zajmująca się przenoszeniem na papier instagramowych zdjęć. Wystarczy zalogować się na tej stronie używając danych z instagram, wybrać formę druku: od kwadratowych formatów po plakaty, następnie zaznaczyć zdjęcia z naszego konta instagram, uzupełnić dane do wysyłki i gotowe! Myślę, że to świetna sprawa, a przede wszystkim fajne połączenie konta instagram z instadruk:)

Teraz pozostaje mi wymyślić co mogę zrobić z tych zdjęć!

PS. Pojawiło się wiele pytań w jaki sposób otrzymałam te zdjęcia. Jakiś czas temu dostałam e-mail od instadruk, (obserwowali mój profil na instagram) i tak zaproponowali mi tą współpracę. Dzięki temu dostałam te zdjęcia! Bardzo mi miło i dziękuję♥

Share: