jakotako

Hej!
Dziś od rana się nudzę. Co prawda wyszłam na chwile z koleżanką pogadać, ale o 12 byłam już w domu, i wynudziłam się okropnie, bo znów z moich planów nici.
Do tego upał, który nie pozwala mi zebrać myśli. No, ale o jakiejś 16 wpadłam na pomysł, żeby zrobić jakąś sesje, więc wszystko troche na spontana, i szczerze powiem, że wyszło tylko z 6 zdjęć, tzn tyle wybrałam;d. Ale usprawiedliwiam to brakiem dobrego światła w lesie, i ogromną ilością komarów i innych robaków co mnie obsiadały! Na co drugim zdjęciu drapę się po nogach, albo odganiam komary 😀
Jestem oburzona! Wycięli najpiękniejszą część lasu, po której tak bardzo lubiłam spacerować, miałam z tamtego miejsca tyle wspomnień.. A teraz? jakby ktoś, wyciął któreś z moich wspomnień, jakąś chwile z mojego życia. To przykre.
Kilka fotek;
Sukienkę napewno jeszcze nie raz wykorzystam do jakiś zdjęć;), dorwałam ją dawno temu w sh, jednak leżała długo w kącie i podarowałam ją mamie, ale na sesje będę ją pożyczać:D
Ma dwie warstwy, przez co prawie się ugotowałam:D a myślałam, że będzie w niej w miare chłodno;(
_
zła, śpiąca, i niespełniona;d
góra-sh, torba-sh, spódniczka-handmade sąsiadki;), buty-step
_
Dziś również zabijam nudę filmami. Obejrzałam polecone mi ”Podryw na głupka” – podoba mi się! Lubię takie filmy;), i zaczęłam oglądać serial ”Skins” narazie drugi odcinek, ale całkiem całkiem, zobaczymy później;)
Dobra idę dalej oglądać;)
Baj!
Share: