Hello;)
Ale jestem śpiąca! A czeka mnie ciężki dzień. Jutro piszę sprawdzian z chemii i z biologi, poprawiam fizykę i muszę zaliczyć ostatnie pytania na bierzmowanie. .
No, ale coś czuje że się nie nauczę, bo idę zaraz do miasta po.. ćwiczenia od fizyki ;x
Nie ma to jak na koniec roku kupować ćwiczenia.. Tak to jest, jak nauczyciel Cię nie lubi, zrobi Ci na złość i karze Ci kupić i uzupełnić ćwiczenia, jak przecież możesz odpowiedzieć… Cóż, jak trzeba to trzeba. I czeka mnie tym sposobem przepisywanie pewnie do jakiejś 23, bo później to z pewnością usnę!   

Weekend zapowiada się ciekawie; Łódź (oby wypaliło!), komunia. No, a na naukę na poniedziałek chyba nie znajdę czasu ;x eeee, mniejsza!
Wczoraj kupiłam spodenki na moim zacnym tomaszowskim rynaczu, przechodziłam tamtędy i wpadły mi jakoś w oko, no to sobie pomyślałam, że przymierzę. No i pasowały mi! Właśnie takich potrzebowałam. Nie za długie nie za krótkie. W sam raz. A najbardziej spodobał mi się breloczek, haha;) cena-35zł.
A te rajstopy kupiłam jakiś tydzień temu, za 7.50 w Gattcie i nawet pasują do tych spodenek;)

Dziś:
Bluza z Jerrym , z mojej ulubionej bajki z dzieciństwa! (metka C&A, kupiona w sh)
sh-secondhand;)
skrócik.
Teraz idę ogarnąć mój pokój, bo nie mogę znaleźć połowy zeszytów, kremu do rąk, kolczyka i jednego świecznika (??) hah 😉 Podsumowując mam straszny bałagan !

Baaaaju 😉
Share: