kolorystyka ubrań i zdjęć

Witam!
W tym poście poruszę temat mojego sklepu, choć poniekąd związany również z moim blogiem. Otóż, od pewnego czasu łapę się na tym, że staram się zachować jakąś ciągłość w kolorystyce zdjęć jakie dodaję. Widać to na moim blogu i na pewno na instagramie, gdzie aż uparłam się, aby w rządkach były zdjęcia w podobnych barwach. Ma to swoje plusy i minusy, koniecznie muszę się tego oduczyć, bo czasem przez to nie decyduję się na publikację jakiegoś zdjęcia, które mi się w danej chwili podoba. 
To moje ”zboczenie” doprowadziło do tego, że przełożyłam je również na mój sklep i kolorystyczne tworzenie dostaw. Akurat w tym przypadku wydaje mi się to wygodną i ciekawą opcją. Pierwszą kwestią jest to, że ubrania w podobnych barwach, a czasem i tych samych mogę uprać razem i dzięki temu wrzucić wszystko od razu w jedną dostawę. Myślę, że to trochę przypomina rozmieszczenie ubrań w stacjonarnych sklepach i też przez to zdecydowałam się na taką kolorystyczną taktykę we wstawianiu nowości do sklepu.

A drugą jest to, że łatwiej mi stworzyć szybkie stylizacje z ubrań, które mam w danej dostawie i są pod ręką, a w dodatku są w podobnych kolorach. Pastelowy kardigan z jasną bluzką i już jest część stylizacji, czasem jeszcze jakaś torebeczka czy szalik i gotowe. To przydaje się też, kiedy robię jakieś dodatkowe zdjęcia na sklepowy instagram. Można szybko stworzyć w miarę fajną kolorystycznie kompozycję i pstryknąć fotkę nawet telefonem.

Przy okazji chciałam znów dać Wam rabat -10% na zakupy w moim sklepie! Rabat kończy się 05.02.2016r. (z możliwością przedłużenia) i jest na wszystkie produkty w koszyku. Hasło to: ankyls2
Jutro czeka mnie dokładanie zdjęć do poszczególnych produktów, także zapraszam do odwiedzin sklepu: inspired.sklep.pl 🙂 
PS. A może macie jakieś sugestie odnośnie zdjęć jakie mogłabym jeszcze robić do sklepu? 
Share: