Lee Hi

Hello.
Ostatnio przeglądałam różne filmiki na YouTube i w pewnym momencie wpadłam na program Kpop Star. Czyli coś al’a X Factor: uczestnicy śpiewają, a później wybierana jest nowa gwiazda koreańskiego popu. Pierwsza myśl większości ludzi: ”przecież gwiazdy koreańskiego popu nie potrafią śpiewać” (oczywiście nie jest tu mowa o wszystkich). Dlatego krótko napiszę o nowej koreańskiej piosenkarce!

Przyznaję, że byłam w lekkim szoku, kiedy zobaczyłam i usłyszałam nową azjatycką gwiazdę Lee Hi. Okazało się, że zadebiutowała właśnie dzięki programowi Kpop Star. Dziewczyna ma kawał głosu! Nie jest to typowa k-popowa gwiazdka (nie jest ultra szczupła i niezbyt jej wychodzi tańczenie). Jest naprawdę wyjątkowa i słodka co widać w jej występach w tym reality show! Dodam, że ma dopiero 16 lat!

Zostawiam dwa występy z Kpop Star:
Kiedy pierwszy raz usłyszałam jej debiutancki singiel 1.2.3.4. i nie byłam zbyt przekonana. Dlaczego? Po pierwsze jakoś nie pasowała mi do koreańskich gwiazd kpopu. Po drugie piosenka zupełnie inaczej brzmiała od większości znanych mi k-popowych utworów. A po trzecie: tutaj nie słychać jej głosiska przez co można się lekko zrazić.Tak czy inaczej teraz nieco wpadła mi w ucho: 
Miłego oglądania i słuchania! 
Do następnego! Bye!
Share: