mała zmiana

Witajcie! 
Dzisiaj miałam skrócone lekcje i od kilku godzinek jestem w domu:) Niedawno przyszedł do mnie Dawid i może pójdziemy się przejść, a później przysiądę się do książek. 
Nie wiem czy to się nie rzuca w oczy, czy po prostu nie zwróciliście uwagi, ale wprowadziłam malutką zmianę w moim nagłówku! Nie jest to nic szczególnego, ale myślę, że jakoś lepiej się prezentuje. 
A Wy co sądzicie o tej poprawce?:)

Do zobaczenia później 🙂

94 thoughts on “mała zmiana

 1. jak nazywa się ta czcionka co masz nią napisany adres bloga na nagłówku pod napisem " ankyls" ? 🙂 proszę o odpowiedź!

 2. a mi się nie podobają rysunkowe nagłówki, bo są bardzo dziecinne 🙁 Z tego co wiem masz 18 lat a nie 10? Graficzne są spoko ale rysunkowo/kredkowe nie. Może pora na coś dojrzalszego?

  1. nie powiedziałabym, żeby taka technika jaką wybrałam w nagłówkach była dziecinna:) raczej inna od pozostałych 🙂 Teraz co drugi nagłówek wygląda tak samo, a z tego co się orientuje to mało jest takich jak ja mam:)

  2. A mi tam się Twój nagłowek bardzo podoba, przynajmniej jest orginalny, a nie taki jak wszystkie. P.S cudowny blog!

  3. wlasnie, Ankyl, Twoj naglowek jest mega. Mi sie podoba, a ze akurat Ty jestes dosyc slodka(w pozytywnym znaczeniu tego slowa) osoba, to ten naglowek idealnie pokazuje tematyke bloga : )

   I fajna ilustracja : )
   zapraszam do mnie larandilove.blogspot.com – jesli ktos lubi ilustracje : )

  4. po prostu oryginalny, a nie dziecinny -,- mnie się chyba bardziej podobał tamten napis niż Ankyls ;d

 3. Ja wczoraj na Facebooku przeczytalam, ze jakaś zmiana, ale nie zauważyłam o co chodzi. Teraz tez miałam problem z dostrzeżeniem tego ;]

 4. Ja nie mam bladego pojęcia co się zmieniło 😛

  Co do postu wyżej- zgadzam się z Ankyl, nie jest dziecinnie.

 5. Od razu wiedziałam, że coś się zmieniło 😀 Ale nie mogłam wypatrzeć o co chodzi, ale na szczęście post mi wszystko wyjaśnił 😛

  Zapraszam na konkurs ^^

 6. A ja czytam Twojego bloga codziennie, a dopiero gdy dziś weszłam zauważyłam nowy napis i pod spodem od razu tą notkę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.