masło do ciała Baylis & Harding

Hej!
Czy też macie tak, że czasem do zakupu danego kosmetyku zachęci Was samo opakowanie? Ja tak mam, niestety albo i stety, bo zwykle okazuje się, że taki kosmetyk jest wart ceny, której znaczna część to zapewne koszt samego opakowania. Jednak w przypadku, gdy kupuję kosmetyki na prezent to  wtedy delikatnie przymykam oko na cenę, a właśnie najbardziej zwracam uwagę na opakowanie i zastosowanie.
Kosmetyk, który widzicie w tym pięknym złotym pudełku podarowałam mojej mamie. Jest to masło do ciała brytyjskiej firmy Baylis & Harding. Kupiłam je w TK Maxx’ie, zresztą jak kilka innych kosmetyków o tak ciekawych opakowaniach (tutaj). Jakim zaskoczeniem było dziś dla mnie to, że spotkałam kosmetyki tych brytyjskich firm w Tomaszowie! Oczywiście nie mogłam oderwać wzroku, ale nic z nich nie kupiłam.

A teraz kilka słów o kosmetyku ze zdjęć. To masło do ciała jest
wzbogacone o witaminę A, B i C. W kompozycji zapachowej główną nutę
stanowi słodka mandarynka i grejfrut, ale także jaśmin oraz kwiat
pomarańczy. Zapach z jednej strony jest delikatny, a z drugiej odrobinę
pikantny. Nie jest słodki jak w przypadku wielu maseł dostępnych w sklepach. Masło bardzo fajnie się rozprowadza i dobrze się wchłania. Nawilża i odżywia skórę.

A talk przy okazji spytam, czy któraś z Was używała kosmetyków tej firmy? 🙂

23 thoughts on “masło do ciała Baylis & Harding

  1. No faktycznie przepiękne opakowanie. Jednak jak to mówią nie wszystko złoto co się swieci, ale przecież jak nie przetestujemy to nie zobaczymy co dana rzecz jest warta.

    blueskyyx.blogspot.com

  2. nie używałam nigdy kosmetyków tej firmy 🙂
    ja osobiście też uwielbiam piękne opakowania, jednak nie kupuję czegoś jeżeli wiem, że nie jest dobre. no ale jeżeli w komplecie jest piękne opakowanie to tylko się cieszyć 🙂

    1. Akurat tutaj nie wiedziałam czego się spodziewać, bo za bardzo nie miałam styczności z firmą, ale z innymi brytyjskimi, które są w TK Maxx owszem i zaryzykowałam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.