miły początek dnia

Dzień dobry!
Jakie macie plany na dzisiejszą sobotę? Ja nie mam żadnych konkretnych, bo już wczoraj zrobiłam sobie taką sobotę, jadąc na kilka godzin do stolicy, co mogliście zobaczyć na moim instagramie. Dziś jedynie chciałabym wyjść porobić plenerowe, wiosenne zdjęcia ogrodu, bo na zewnątrz jest tak pięknie i słonecznie, że szkoda siedzieć w domu! Niestety mam też trochę pracy, więc w grę wchodzi tylko króciutkie wyjście.

W tej chwili popijam sobie małą, czarną kawę i przegryzam pysznym ciastkiem, zastanawiając się co powinnam dziś zrobić. Mam tyle pomysłów i motywacji przez tą wiosenną aurę, że nie wiem nawet od którego z pomysłów zacząć. Tak właśnie działa na mnie ta słoneczna strona wiosny. W każdym razie, spodziewajcie się zwiększonej aktywności na blogu! No właśnie, urzęduje tutaj ktoś teraz, tak jak ja popijając kawę? 🙂

 

 

Życzę Wam miłego dnia! Oby był pogodny i przyjemny 🙂

22 thoughts on “miły początek dnia

 1. Sobota – czyli nauka na kolokwium i szybki wypad ze współlokatorką po cydr i słodycze, a wieczorem bieganie z przyjaciółką 😉

 2. Ja dzisiaj spędzam dzień nad czytaniem książek 😀 brak mocy żeby co kolwiek zrobić 😀 również życzę miłego dnia

 3. Urzęduję razem z Tobą, ale bez kawki, bo się wyspałam i nie jets mi potrzebna! Tym bardziej, że ja energię pobieram z tego wspaniałego słońca i zapachu kwitnących drzew 🙂 Swoją drogą czekam na te efekty pracy!

 4. Akurat zachorowałam, więc z wyjścia z domu nici, ale może i dobrze, bo akurat u mnie słońce przykrywają chmurki i dosyć intensywnie wieje wiatr. mimo wszystko mam sporo pracy w domu. Ostatnie weekendy spędzałam na zabawie, więc teraz przydałoby się solidnie zabrać za obowiązki.

  http://p-ann.blogspot.com/

 5. Ja caly dzien spedzilam z chlopakiem na rowerze, zrobilismy jakies 50km;) swietnie bylo;)
  Pozdrawiam! KingaK.

 6. U mnie niestety dziś pochmurno 🙁 ale mimo to nie przeszkodziło mi to w małym wyjściu ze znajomymi 😀
  A ogólnie to większość dnia spędziłam na przygotowaniu się do poniedziałkowych egzaminów gimnazjalnych 🙁
  Pozdrawiam :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.