Moja lista zakupów-akcesoria do aparatu

Wczoraj, kiedy byłam w galerii zaczęłam rozglądać się za kilkoma akcesoriami do mojego aparatu. Byłam bardzo zdziwiona, że ani w Media Markt, ani w FotoJokerze nie dostałam tego na czym mi najbardziej zależało. Z jednej strony szkoda, a z drugiej.. na internecie jest o wiele większy wybór^^ Czasem też o wiele tańszy. I tym sposobem jutro chyba zamówię kilka rzeczy. Jeszcze nie jestem pewna co pójdzie na pierwszy ogień, ale pewnie zacznę od tych najtańszych:) 
Pomyślałam sobie, że zrobię mały zarys tego co planuję kupić w najbliższej przyszłości: 
1. Pilot do wyzwalania migawki. -Jeden z najbardziej przydatnych dodatków, szczególnie do autoportretów, fotek grupowych, czy nocnych.
2. Filtry połówkowe. -Coś co pomoże urozmaicić zdjęcia krajobrazów.
3. Konwerter szerokokątny. -Myślę, że to ciekawy zamiennik obiektywu szerokokątnego, który najbardziej przydaje się przy fotografowaniu krajobrazów i architektury (to co lubię najbardziej).
4. Lampa. -Zdecydowanie przekreślam lampę wbudowaną i chciałabym zastąpić ją taką. Może przydać się podczas różnych specjalnych okazji, wyjazdów itd. 
5. Grip. -Dodatkowe wsparcie dla mocy aparatu, oraz dodatek poprawiający chwytanie aparatu, szczególnie przy zdjęciach w pionie (posiada dodatkowy spust migawki).
6. Obiektyw Fisheye.- Marzenie! Szczególnie dla osób, które lubią eksperymentować ze zdjęciami różnych widoków, to po prostu ciekawsze spojrzenie na świat. 

Trochę się tego uzbierało.. oj nie wiem kiedy to wszystko uda mi się kupić:(..
Ale trzeba w końcu na coś się zdecydować! 

Share: