moment na przemyślenia

Hej, hej!
Co u Was? Jak Wam mijają ostatnie dni grudnia, a także tego roku? Ja wróciłam do codziennych zajęć, mam trochę do nadrobienia. Humor mi dopisuje, więc z uśmiechem biorę się za swoje obowiązki!

Ta końcówka roku to idealny moment na różne przemyślenia. Na te związane z naszym życiem i planami, ale również na te związane z pasjami. Czy z czegoś zrezygnować, czy może starać się to rozwijać. Ja właśnie usiadłam w moim fotelu przy biurku i tak sobie rozmyślam. Ale w tej chwili i tutaj skupię się tylko na jednej pasji.

Chciałam Wam serdecznie podziękować za te wszystkie miłe komentarze odnośnie mojego najnowszego video! Nawet nie wiecie jak się stresowałam czy je wstawić. Cieszę się, że jednak reakcja po opublikowaniu była tak pozytywna! To video pewnie trochę nadrobiło moje zaległości w pisaniu na blogu o codzienności. Nadal mam dylemat czy tutaj na blogu znów powinnam przedstawiać moje codzienne życie czy też skupić się tylko na konkretnych tematach. Sama nie wiem jak to ugryźć, bo szczerze przyznam, że to przez te moje rozterki rzadziej tu bywam. Chyba nie potrafię ani skończyć, ani zmienić stylu pisania, ani zacząć od nowa. Zapuściłam tutaj już spore korzenie, haha. Teraz jest dobry czas, aby podjąć decyzję i z nadchodzącym rokiem wprowadzić jakiś nowy plan blogowania. Możecie mi pomóc w tych przemyśleniach 🙂 
Uciekam do obowiązków i swoich rozmyślań. Miłego dnia!
Share: