nowy rok, nowe zmiany

Witam.
W związku z tym, że już zaczął się nam nowy rok, postanowiłam wyznaczyć sobie nowe cele, pomyśleć nad postanowieniami, oraz wprowadzić trochę zmian. Do tej pory analizuję wszystkie swoje myśli i staram się opracować plan jak to wszystko stopniowo wprowadzić w życie.
Zmiany w moim życiu, może delikatnie w wyglądzie i blogu, na pewno będą odrobinę zauważalne. Póki co większość z nich będę chować w sobie, ale niektóre z nich są już oczywiste!

*W moim życiu chcę zmienić kilka rzeczy związanych z moimi cechami charakteru, takimi jak spóźnianie, czy odkładanie wszystkiego na później. Chcę też na maksa i w ciekawy sposób wykorzystywać wolne chwile z moimi bliskimi. Oh i częściej to dokumentować^^! Planować niedaleką przyszłość, wyznaczać nowe cele związane z pasjami, podróżami itd.

*Co do wyglądu, hmm.. można powiedzieć, że powoli coś się zmienia. Lecz to z pewnością będzie stopniowe, ale i niekoniecznie jakoś drastycznie odbiegające od tego jak wyglądam teraz:) Azjatyckie style nadal są dla mnie numerem jeden, lecz poszerzam horyzonty w ich różnych odłamach.

*Forma blogowania na pewno się nie zmieni, możliwe, że trochę ją urozmaicę. Tematyka postów pozostanie bez zmian, ale postaram się wprowadzić nowości, które może się Wam spodobają. A dla siebie, wprowadzę tutaj więcej swojego życia, żebym kiedyś mogła zaglądać tu jak do starego albumu:)

Z uśmiechem na twarzy, wkraczam w nowy i na pewno pełen zmian rok 2013!

A czy Wy macie nowe postanowienia, cele i pomysły na ten rok?:)

Share: