online shopping

Hello.
Zrobiłam tylko połowę rzeczy, które dziś miałam zrobić. Nie wiem kiedy ten czas mi zleciał i na czym.. Czemu nie można się rozdwoić ? 😀

Dzisiejsze zakupy przez allegro były bardzo owocne. Nie mogę się doczekać fali przesyłek jaka niedługo napłynie ^^ Oczywiście trochę wyolbrzymiam mówiąc ‘fali’, jednak zdecydowanie bardziej lubię robić zakupy przez internet niż w sklepach. Zależy jeszcze co miałabym kupować. Generalnie przez ostatni rok czasu więcej kupiłam na allegro niż w sklepach. Nie tylko mowa o ciuchach, ale także dodatkach i różnych pierdołach. Szczerze ? Dzięki temu nieco zaoszczędziłam. Jeżeli dobrze się poszuka, znajdzie się rzeczy podobne lub takie same jakie są w sklepach, ale o połowę tańsze! Teraz zamierzam kupić coś z japan style, ale tym razem na sklepie internetowym. Chwilkę temu szperałam na dysku i wygrzebałam dwa zdjęcia z Rzymu, które idealnie pasują do tego postu. Chociaż nie do końca..

W większych miastach widać ludzi niosących torby z zakupami od Diora, Gucciego czy Chanel. Są to ogromne pieniądze. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła wydać kilka tysięcy złotych na bluzkę, czy buty. Nie lubię przepłacać. Czasem cena, nawet ta najwyższa nie jest równa jakości, a dla niektórych liczy się ‘metka’.
To tyle na ten temat. 
A teraz zapraszam na szafę, ponieważ dorzuciłam kilka rzeczy 😉 ;
Share: