Oppan Gangnam Style!

Czyli koreańska piosenka, która w zdumiewającym tempie wzbija się na szczyty!
W ponad 2 miesiące teledysk PSY-Gangnam Style osiągnął ponad 280mln wyświetleń! Mało tego! Filmik trafił już do Księgi Rekordów Guinessa!

A to wszystko dzięki zabawnemu i nieco szalonemu teledyskowi, ciekawym i łatwym krokom tanecznym, a przede wszystkim, dzięki wpadającej w ucho melodii! Którą jak się usłyszy, to samoistnie rusza się nogą, ręką bądź głową^^


jeżeli jeszcze nie widzieliście, to zobaczcie i posłuchajcie:

słynny taniec Gangnam Style!
W internecie krąży już wiele flash mobów, parodii i różnojęzycznych wersji tej piosenki. Widzów teledysku motywują dość zabawne i łatwe kroki, które idealnie pasują do rytmu Gangnam Style! 
Po raz pierwszy usłyszałam ten utwór ponad miesiąc temu i szczerze mówiąc, wahałam się czy go tutaj pokazywać. Jednak w życiu bym nie pomyślałam, że uprzedzi mnie polska viva czy radio!:O Nie spodziewałam się, że jakaś część koreańskiego popu przebije się do mediów naszego kraju! Nie zdziwię się, jak niedługo ktoś zorganizuje w Polsce jakiś flash mob z tą piosenką:D!
Nawet wczoraj przeżyłam szok, kiedy to wsiedliśmy do auta kolegi, a ten włączył Gangnam Style! Piosenka leciała przez całą drogę do mojego domu i na tym się nie skończyło, bo jak tylko weszłam do pokoju to zaraz włączyłam ją na laptopie^^. 
Share: