pacman !

Hej!
Dzisiaj miałam dwie lekcje, wreszcie mam wystawione ocenki. Myślę, że ten tydzień będzie już lajtowy, w końcu do wakacji tak niewiele zostało! A teraz o tytule notki:

Pamiętacie Pacman’a? Gra o kiepskiej grafice, w której uciekało się przed śmiesznymi stworkami wcinając kropki. Pacman inspiruje wielu ludzi. Ja trafiłam na foremki do ciastek! Możemy zajadać się ciachami przypominającymi nam grę! Według mnie to fajny pomysł, aby foremki miały ciekawe kształty, od razu apetyt wzrasta! Koszt takich foremek to 22$.

Bay! 

57 thoughts on “pacman !

 1. Ja jestem trochę na siebie zła, bo strasznie opuściłam się w nauce, oceny tak samo już wystawione, nawet dzisiaj konferencja była.
  W L.O muszę wziąć się do roboty. Nie ma obijania się ;D

  Pacman jest bardzo fajny, nadal lubię w niego grac xD i foremki bardzo fajne, pomyślę nad zakupem, jeżeli znajdę 😉

 2. Hehe, ja też będę mieć 4.00 😀 tylko u mnie to słabo bo jestem w 6 klasie, ale przynajmniej egzamin szóstoklasisty poszedł mi dobrze 😀

 3. Wysoka bedziesz miala ta średnio! Lepiej miec indywidualne nauczanie? Nauczyciele sa bardziej lajtowi to normalnie w szkole? Paula:)

 4. – no przecież kupuję bo mój się do kosza nadaje..

  – ależ ironią zaleciało napisałam koło bo nie znam jeszcze wszystkich ocen.

  – no na indywidualnych wreszcie zrozumiałam matmę i nadgoniłam spore zaległości. Czy lajtowi.. to zależy od nauczyciela. Na początku po operacji to tak, ale później to już normalnie.

 5. OMG they r so cute! i love pacman and i love cookies 😀
  thank u for leaving a comment on mu blog ^^ i will follow ur blog, hope u will follow back ;D blogging is fun ^__^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.