Panda and Hedgehog

W ferie i tuż po nich oglądałam świetną dramę! Powiedziałabym nawet, że jest to jedna z najlepszych i najprzyjemniejszych koreańskich dram jaką kiedykolwiek widziałam! Myślę, że nawet osobom, które nie przepadają za azjatyckimi serialami, ten mógłby się spodobać:)


Panda and Hedgehog (Panda i Jeż) – Młody niezwykle utalentowany cukiernik (Go Seung Ji) poszukuje pracy. Jednak jego mroczna, a zarazem smutna przeszłość mu to utrudniają. Zwariowana dziewczyna (Pan Da Yang) chce utrzymać swoją cukiernię, lecz nie przynosi jej żadnych zysków-głównie przez złego pracownika. Postanawia wywiesić ogłoszenie. Wtedy pojawia się Go Seung Ji (nazywany Jeżem). Ma niezwykły talent, więc od razu dostaje te posadę. Oboje zaczynają prowadzić wspólnie interes, jednak na drodze do sukcesu staje najpopularniejsza cukiernia w mieście, której właściciel będzie utrudniał im pracę. W dodatku okazuje się, że główni bohaterowie mają ze sobą o wiele więcej wspólnego niż by się na początku zdawało..  
króciutki zwiastun:
Serdecznie polecam Wszystkim tą słodką dramę! Uważajcie na wiele słodkości jakie tam się pokażą, bo na ich widok cieknie ślinka, yummy! 
Można obejrzeć tutaj.
Share: