początki

Ohayo!
Dziś notka o początkach różnych moich zainteresowań i innych rzeczy! Wpadłam na ten pomysł dzisiaj o wschodzie słońca, ponieważ nie mogłam spać ^^.
Mam nadzieję, że wiele się wyjaśni !

Fotografia;
Pamiętam, że mój tata dobrych 10 lat temu miał pierwszą lustrzankę Canona-na klisze! Myślę, że to wtedy spodobało mi się chwytanie chwili przez aparat. Choć sama się do niego nie dotykałam, lubiłam oglądać wywołane zdjęcia. A do tego od małego lubiłam pozować do zdjęć, szczerzyć ząbki itd. Głębiej wczułam się w fotografowanie w 1 gimnazjum. Moja pierwsza własna cyfrówka: SH-7065. Zdjęcie z niej :

Jeziora Plitvickie

Podróże;
Tak jak widać powyżej, fotografia łączy się z podróżami;) Odkąd pamięcią sięgam uwielbiałam jeździć z rodzicami autem na te krótkie jak i te dłuższe wyjazdy. Mam masę książek właśnie o podróżach, różnych miastach, parkach narodowych, które dostawałam w dzieciństwie. Zawsze kiedy je przeglądałam, miałam ochotę zwiedzić cały świat ! Wraz z aparatem oczywiście-To zostało mi do dziś!

Japonia;
Również zainteresowała mnie w dzieciństwie, przez jedną z książek o podróżach. Na początku spodobała mi się tamtejsza architektura i krajobrazy:

Anime;
Niestety nazwy pierwszego anime, które od czasu do czasu oglądałam na Hyperze (jakieś 5 lat temu) nie pamiętam:<. Wiem jedno, że było niesamowicie pokręcone i głupie! Zastanawiałam się jak to można oglądać, ale mimo to, coś sprawiło, że jak już je włączyłam, to oglądałam całość. Drugie anime-Azumanga Daioh! Przypadkowo na nie trafiłam, obejrzałam kilkanaście odcinków, w sumie tylko dlatego, że było zabawne;) Hah, zobaczcie opening;

Drama;
Pierwszą dramę obejrzałam półtora roku temu! Było to Hanazakari no Kimitachi e. Click !

I tak polubiłam klimat azjatyckich seriali! 

Styl;
Ahh.. Z tym to różnie bywało, ale początki tego, który kontynuuję były w 1 gimnazjum! Najpierw moda z ulic Tokio, a potem trafiłam przez allegro na ciuchy ”Japan Style” i totalnie się zakochałam w co niektórych! Miałam mnóstwo obrazków z kolorowo ubranymi Japonkami/Koreankami na dysku, nie wiem czemu, ale lubiłam oglądać te fotki, bo kiedy wychodziłam na miasto było tak.. inaczej.. Tu najstarsze inspiracje;

Fotoblog/Blog;
Część z was wie, że wcześniej prowadziłam photobloga. Założyłam go w 2006r. Jednak wtedy nie miałam zbyt zdjęć, pomysłów, czasu itd. Później jednak zaczęłam się w to bardziej bawić. Polubiłam dodawanie fotek, opisywanie dnia, czy umieszczanie tekstów ulubionych piosenek. Zawsze miałam tendencję do wstawiania starszych zdjęć. Wplątywałam je w te bieżące. Jednak chciałam troszkę zmienić tamtą formę, na bardziej obszerną. I tak oto jestem tutaj ^^.
Mój photoblog click (czasem tam bywam).

Produkowałam ten post dobre 2 godziny^^
Miłego czytania ! 😉

Share: