Robin Hood

Siema,
No i byliśmy na Robin Hood’zie;) Bardzo mi się podobał. Choć jak dla mnie za dużo się tam mordowali. Nie lubie takich scen jak ktoś rzuca siekierą komuś w głowę. No, ale pominę to, bo film naprawdę fajny. Oczywiście dla tych, którzy lubią filmy tego typu .

 
Następny film na który trzeba iśc do kina – Hot Tub. Zapowiada się ciekawie;)
 
Tona popcornu, wielka cola, a jednak wystarczyło 30 min żeby się skończyły;) Powód? Długo trawjące i nudne reklamy. W galerii kupiłam to na co od dawna polowałam;) Humor mi dopisywał, do póki nie wróciłam do domu. ;x
Zastanawia mnie pare rzeczy, po co wchodzić na stronę która nas nie interesuje? Nie pojmuję tego.. żeby się wyżyć? Czy może z powodu nadmiaru wolnego czasu.
Dodam, że to nie forum dyskusyjne i żadne za i przeciw, Onet blog ma do zaoferowania ponad milion blogów, na pewno każda znajdzie coś dla siebie.
Na moim blogu pierwszy raz od 4 miesięcy utowrzyło sie forum za i przeciw. Ale na litość boską po co marnujecie swój czas wchodząc tu? Jeśli nie ciekawią was notki i blog to po co odwracacie kota ogonem i krytykujecie moją osobę?  Ja kończę tą dyskusje, bo do niczego ona nie prowadzi.

Pozdrawiam.
Share: