spacer po Warszawie

Cześć!

Co u Was słychać? Jak spędzacie ten weekend? Tak jak wspominałam, miałam od piątku u siebie gości. Przyjechała do mnie Magda, którą być może kojarzycie z mojego wyjazdu do Bułgarii, a także wypadu do Sosnowca. Nie mogę uwierzyć, że od tamtego spotkania minęły już 2 lata! Wszyscy którzy śledzą mnie na instagramie pewnie wiedzą, że wczoraj wybraliśmy się wspólnie do centrum, abym mogła pokazać Magdzie i jej chłopakowi Warszawę. Nie poznałam jeszcze za dobrze stolicy, więc moja wycieczka nie była aż tak atrakcyjna, ale z racji tego, że moi goście odwiedzili Warszawę po raz pierwszy to miałam znacznie bardziej ułatwione zadanie 🙂
Na początku odwiedziliśmy Stare Miasto, ale zanim tam dotarliśmy nadłożyliśmy drogi, ponieważ poszliśmy w zupełnie inną stronę! W każdym razie warto było, minęliśmy mnóstwo uroczych kamienic i sklepików, odwiedziliśmy nawet kilka z nich. Zobczyliśmy też piękne, wciąż wiszące czy stojące ozdoby świąteczne porozstawiane co kilkanaście metrów!
Po drodze zrobiliśmy sobie przystanek i zatrzymaliśmy się też na kawę w Costa Coffee. Bardzo zmarźliśmy, więc to było dobre miejsce, żeby się nieco rozgrzać przed kolejnym punktem wycieczki!
Później pojechaliśmy pod Pałac Kultury. Mieliśmy wjechać na górę, ale szybko się ściemniło i zrobiło się przeraźliwie zimno, więc zrezygnowaliśmy. Spacerowaliśmy dookoła Pałacu robiąc zdjęcia, a po chwili wybraliśmy się do Złotych Tarasów, żeby coś zjeść. Zaraz po tym poszliśmy na przystanek z którego mieliśmy bezpośredni autobus do mojego mieszkania (o czym wcześniej nie wiedziałam!)

Wczorajszy dzień, ale i cały weekend minął mi bardzo pozytywnie :)!
Share: