spotkajmy się na szafingu!

Kiedy przeprowadziłam się do Warszawy, zaraz na samym początku wybrałam się na szafing, czyli swego rodzaju kiermasz ubrań organizowany przez portal szafa.pl. Mogliście zobaczyć jak to wyglądało tutaj. W tym roku, a dokładnie już w przyszłą sobotę będę mieć okazję znów wziąć udział w tym fajnym wydarzeniu, z tym, że teraz wybieram się do Łodzi!

Napewno Was nie zdziwi to, że zanim otworzyłam swój sklep aktywnie działałam na szafie, sprzedając tam swoje ubrania. Dzięki temu portalowi wprawiłam się w wystawianiu ciuchów na sprzedaż i nabrałam małego doświadczenia w kontakcie z Klientem. Jejku ile to już lat.. prawie 7! Także moja przygoda ze sprzedawaniem ubrań zaczęła się już dawno temu. Teraz na szafie bywam sporadycznie, ale nadrabiam to w moim sklepie, gdzie ubrania wystawiane są non stop! Ale przejdźmy do tematu szafingu!


Otóż, 14-stego października w Łodzi, w klubie DOM od godziny 11:00 do około 16:00 odbędzie się SZAFING, na którym będę wystawiać ubrania na sprzedaż! Trochę swoich, trochę ze sklepu. Jeśli któraś z Was woli zobaczyć sprzedawane przeze mnie ubrania na żywo i jest z Łodzi lub okolic to serdecznie zapraszam na to wydarzenie! Wstęp do klubu dla kupujących/oglądających jest bezpłatny. A swoją drogą jest tu ktoś z Łodzi? 🙂


Jeżeli lubicie secondhandy, używane ubrania goszczą w Waszych szafach nie od dziś to takie wydarzenie jak szafing napewno Wam się spodoba! Ja już nie mogę się doczekać! Spotkajmy się na szafingu!

Klub Dom mieści się na ul. Piotrkowskiej 138/140 w Łodzi.
PS. Która z Was tam będzie? Do zobaczenia! 🙂

Share: