Styl ?

Dzień dobry!
Dopiero wstałam;o, a położyłam się spać tak po 23. Nie wiem jak ja w takim razie wstane do szkoły jutro:D
A wczoraj nie miałam siły już niczego napisać, z meczu wróciłam po 21 ;d
Miłą niespodzianką była Gawi ! 😀 Siedzę sobie na trybunach nudze się jak nie wiem, później wyjęłam aparat i zaczęłam jakieś foty chłopakom cykać patrze, a tu Gawi 😀 I jest radość i są zdjęcia:D hehe, więc wczoraj miałam świetny humor ! Jeszcze ta pogoda <3
A dziś, szaro i ponuro, aż mi się płakać chce jak patrze przez okno. .
Pare fotek;
haha ;D
Największa atrakcja meczu – bańki mydlane ! <3
Mega te bańki 😀
_______
Wczoraj jeszcze dyskutowałam troche z koleżanką na gg na temat ciuchów, stylu, tolerancji tego itd. I doszłyśmy do wniosków, że w naszym mieście jak się wszyscy uprą na jeden styl to tego się trzymają, a jak ktoś już ubierze się inaczej to zaraz po nim jadą, mierzą wzrokiem, komentują. Wogóle tego nie rozumiem, takie osoby powinno się wysłać w pudełku do innych krajów gdzie nikt nie ma problemu z oryginalnością, tolerancją styli itd. Zauważyłam też, że większość osób twierdzi, że są oryginalni i wogóle, a tak naprawdę cały tłum wygląda tak samo.
Np. oldschoolowa bluza z adasia + nike dunk, no i co ? i idziesz tak aż tu nagle spotykasz osobę tak samo ubraną. A nie daj Boże nie masz nike tylko buty na obcasie ! to Cie zjadą jeszcze, że wyglądasz jak dzi*ka. Nie mówie tu o każdej dziewczynie, ale są też takie co tak komentują. I powiem nawet, że starsze ode mnie, więc chyba powinny być tyć mądrzejsze i zachować tego typu komentarze dla siebie. Bo same kiedyś zaczynały chodzić w butach na obcasie. Same kreowały swój styl. Ale co poradzić ?
Ja się ubieram jak mi wygodnie, a nie tylko zgodnie z daną modą. Raz ubiorę sie tak, raz tak.
I myślę, że to nie jest ‘brak poczucia stylu’ tylko łączenie ich i bawienie się nimi. Bo o to chodzi, a nie przecież wkoło macieja ubierać się tak samo. No ale są różne poglądy na ten temat, ja rozmawiałam o tym z kilkoma osobami i każda była takiego samego zdania.
No troche się rozpisałam, i szacun dla każdego kto to przeczyta 😉
Bay;)
Share: