stylizacja z czapką bosmanką

Hej, hej!
Ale dawno nie wstawiałam tu postów ze swoimi strojami! A mam ich tyle do pokazania! Dlatego właśnie dziś zaglądam ze zdjęciami jednej z moich zimowych stylizacji. Połączenie kremowego, beżu i czerni, przełamane kratą i nietypowym bordowym detalem 🙂

Jeśli przeglądacie czasem różne inspiracje ze stylizacjami to na pewno rzuciło Wam się w oczy, że od pewnego czasu wśród nakryć głowy oprócz kapeluszy i standardowych czapek królują również takie z małymi daszkami, zwane bosmankami. Jako, że od dawna lubię nosić różnego typu nakrycia głowy, a w secondhandzie spotkałam akurat taką czapkę, postanowiłam ją kupić, żeby zobaczyć czy będę potrafiła ją z czymś zestawić. Jej kolor bardzo mi się spodobał, a do tego kosztowała jedynie 2zł. Ale i tak zdecydowanie wolę kapelusze, to ta czapka na pewno będzie mi służyć do urozmaicenia takich codziennych, prostych stylizacji!

Przypomniały mi się czasy mojej podstawówki, kiedy w telewizji na kanałach muzycznych pokazywano amerykańskie teledyski, w których pojawiały się tego typu czapki. To fascynujące i zarazem trochę zabawne, że wiele trendów z dawnych lat znów do nas wraca. 

płaszcz, szal –Shein | golf, spodnie, czapka, pasek-Secondhand | torebka-no name | buty-Deichmann

Lubicie eksperymentować ze swoim stylem wplątując elementy, które wracają do mody po latach? 🙂

Share: