sukienka maxi z motywem liści

Witajcie!
Jednym z moich postanowień na 2020 rok było ograniczenie zakupów odzieżowych w sklepach sieciowych, butikach itd. do minimum. Niemal całkowicie przerzuciłam się na second handy. Oczywiście były rzeczy, z których nie mogłam i nie chciałam zrezygnować, jak na przykład nowe buty. Jeśli chodzi o ubrania to kupiłam ich dosłownie kilkanaście i były to głównie ciuchy znajdujące się od dawna na mojej liście ”must have” lub takie, które trafiły mi się na przecenie i miały przyzwoity skład materiałowy. Nie szalałam.

Cały rok dobrze mi szło, jednak w listopadzie zdarzył się wyjątek.  Jednego dnia zrobiłam sobie przerwę w postanowieniu i zdecydowałam się zamówić kilka ubrań ze sklepów online, a w tym sukienkę, która totalnie mnie urzekła i którą pokażę w tym wpisie 🙂

 

To długa sukienka maxi z motywem liści, trochę w klimacie jesiennym, ale w moich ulubionych kolorach, więc zapewne będę ją nosić o różnych porach roku. Bardzo spodobał mi się jej fason oraz to, że ma długi rękaw, dekolt w serek i to jak lekko wygląda pomimo tego printu. Długo szukałam takiej sukienki w second hand’ach, ale nigdy nie mogłam trafić na swój rozmiar, dlatego skusiłam się na tą. Zamówiłam ją na stronie Chicwish. Czekałam niecały miesiąc, ale warto było! Niemal od razu jak do mnie trafiła założyłam ją i wyskoczyłam na zdjęcia. Jest idealna na plener z zachodzącym słońcem w tle!


 

Sukienka – Chicwish | Kurtka – Secondhand

A swoją drogą ciekawa jestem czy nosicie sukienki maxi tylko latem czy może przez cały rok? 🙂

Share: