szaro-buro w prążki

Wielokrotnie wspominałam jak duży wpływ ma na mnie pogoda. Nawet jeśli chodzi o ubieranie się! Pominę to, że jestem zmarźluchem i w te deszczowe, chłodniejsze dni zakładam na siebie trzy warstwy ubrań. Do tego jeszcze wybieram ciemne, nieco ponure kolory co tworzy stonowaną, czasem zbyt poważną jak dla mnie stylizację (dobrze wiemy, że kocham kolorowe kwiatki na ubraniach). Jednak staram się, aby mimo to rzeczy, które wtedy zakładam wciąż mi się podobały i pasowały również do ubrań, które będę nosić w pogodne, wiosenne dni.

Ubrania typu basic, w neutralnych kolorach do niedawna w mojej szafie wcale nie gościły. Zawsze lubiłam kwiatki, koronki, motywy roślinne. Nadal tak jest, ale w końcu zaczeło brakować mi jednolitych rzeczy, które mogłabym łączyć z tymi wszystkimi wzorami. Powoli przybywa u mnie takich ubrań i choć często nie ma w nich nic niezwykłego, to akurat a w tym wpisie chciałam pokazać takie, które bardzo mi się podobają i mogłabym je nosić cały czas i na przeróżne sposoby. Mianowicie-golfy w prążki.

2
Moje ”szaro-bure” golfy w prążki kupiłam w lumpeksie. Każdy kosztował około 3/4zł. Były w średnim stanie, ale doprowadziłam je do ładu i teraz mogłabym w nich śmigać co drugi dzień! Pasują do spodni, spódniczek, gładkich czy wzorzystych. Do marynarek, do kardiganów, kurtki czy płaszcza. Właściwie do większości moich rzeczy. Także to był strzał w dziesiątkę, bo gdy nie mam pomysłu w co się ubrać w ponury dzień to zaczynam od bazy jaką jest właśnie taki golfik i dalej idzie z górki 🙂

prazkowanabluzka2
Szara bluzka w prążki jest z małą stójką, noszę ją do marynarek i kardiganów. Miałam ją na sobie na ostatnich zdjęciach stroju jakie dodałam na bloga (tutaj). Zdecydowanie zbyt często noszę tę blużkę, haha 🙂

szarygolff
A powyżej trzy przykładowe szare prążkowane sweterki jakie znalazłam w sieci. Trzeci wygląda super!

prazkowanabluzla1
Beżowy golf również pojawił się na instagramie, ale oprócz tego był w jednej z zimowych stylizacji (tutaj). I tak samo jak w przypadku szarych golfów w prążki znalazłam również kilka beżowych. Od tych podchodzących pod brąz do jasnego. Moim faworytem jest numer jeden!

prazkowanegolfy1

Prążkowane bluzki i sweterki, które znalazłam znajdziecie w H&M, na Romwe i Shein.

Dajcie znać jak Wam się podoba taka forma wpisu! 🙂

Share: