szklanka wody!

Witam!
Dzisiaj chciałam poruszyć w poście pewien dość istotny temat. Otóż trafiłam na pewną stronkę z grą, dzięki której można podarować potrzebującym wodę pitną!
Gra polega na prawidłowym zaznaczeniu wybranych miejsc na mapie świata, dokładnie wskazana lokalizacja to 10 kubków wody, kiedy niedokładnie zaznaczymy-ilość ta maleje.
Uważam, że to świetny pomysł! Można sprawdzić swoją wiedzę i równocześnie pomóc potrzebującym i spragnionym!
tak wygląda gra:
Mam wielką nadzieję, że ta strona jest wiarygodna! 
Choć rzadko poruszam tego typu tematy na moim blogu, interesują mnie takie rzeczy. Problem z brakiem wody na świecie jest ogromny. Ponad miliard osób nie ma dostępu do wody pitnej! Na powyższej stronie można pomóc ludziom na całym globie. 
Picie brudnej wody z rzek i jezior powoduje wiele chorób przez, które dziennie umiera nawet kilka tysięcy dzieci. Wiele organizacji i wolontariuszy buduje studnie i dostarcza cysterny z wodą, jednak to wciąż za mało by ratować i pomóc tak wielu ludziom.
Pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu kupując w naszych sklepach Cisowiankę mogliśmy wesprzeć Sudan. Gdybym tylko miała większe możliwości starałabym się bardziej w tą pomoc zaangażować, mam nadzieję, że w przyszłości mi się to uda…
..by zobaczyć uśmiechy tak uroczych dzieciaków♥
Dziękuję za uwagę:)
Później napiszę!
Share: