szukanie wiosennych nowości do szafy

Hej!
Jesteście gotowe na wiosnę? Szczerze mówiąc ja dopiero się rozkręcam w przygotowaniach! Ciężko mi się przestawić z ciepłych ubrań, choć od dawna o tym marzyłam. Jednak czas najwyższy rozstać się z wełnianymi płaszczami i wrzucić na wieszak cienkie trencze! A przy okazji zrobić porządki w szafie i sprawdzić co już się nie przyda, a czego potrzebujemy na wiosnę. Ja już powoli się za to zabrałam i nawet stworzyłam małą listę wiosennych “must have” 🙂

Moje poszukiwania wiosennych nowości do szafy raczej ograniczę do pojedynczych ubrań, bardziej postawię na dodatki. Jakieś buty, torebki, paski, może kapelusze. Z ubrań przydałby mi się bluzki i sukienki na co dzień. Najlepiej … w kwiaty! I jakieś eleganckie spodnie. Jako, że kocham odwiedzać lumpeksy to mam nadzieję, że właśnie tam znajdę ubrania, które będą idealne na wiosnę. Hmm.. właściwie to już kilka takich z mojej listy znalazłam! Na przykład koszulę w kwiaty, którą widzicie na zdjęciach. W zwykłych sklepach będę szukać dodatków. Postanowiłam, że będę rozglądać się za dodatkami w jasnych, ciepłych barwach, które będą pasować do moich ulubionych kwiecistych wzorów!

Jeśli tak samo jak ja nie odwiedzacie zbyt często galerii handlowych, bo wolicie zamawiać ubrania i dodatki poprzez sklepy online to w szukaniu wiosennych nowości może pomóc Wam portal Domodi.pl. Kiedy spodobały mi się buty typu mokasyny w białym kolorze i nie znałam za wielu sklepów, w których mogłabym takie znaleźć skorzystałam z wyszukiwarki właśnie na tym portalu. Nie zdawałam sobie sprawy, że to taka wygoda! Wyświetliło mi się mnóstwo marek oferujących taki rodzaj obuwia, w dodatku od razu pokazując dostępne rozmiary. To ułatwiło mi zakupy!

Mokasyny pochodzą ze sklepu Renee.

Tak więc część rzeczy z mojej wiosennej listy już znalazłam, ale nie przestaję szukać kolejnych!

A Wy jakich ubrań lub dodatków szukacie na tegoroczną wiosnę?

Share: