Browsing Category
food and candy Hello ! Prócz tego, że cały dzień się nudziłam i oglądałam anime to dziś na kolacje zrobiłam sushi. mniam ! pyszne mi wyszło ;o jak gotować nie umiem tak sushi mi dobrze wychodzi 😉 Choć jeszcze musze troche popracować nad jego wyglądem 🙂 ale z czasem może mi będzie ładniej wychodzić 🙂 Dziś troche myślałam , i zupełnie odciełam się na jakiś czas od świata. o. bez sensu gapiłam się w ściane przez jakąś godzine. Nie mam weny na zdjęcia, ogólnie odczuwam niechęć do wszystkiego. Jest prawie 21, a ja usypiam ;/ eee. no nic tyle z dziś . :...
Dziś bardzo męczący dzień.. Ale nie był to zły dzień, raczej bardzo udany 😉 no, ale już na fbl się wystarczająco o nim rozpisałam;) a tu daje wyszukane.. jabłuszka;) oo w życiu bym takich nie umiała zrobić ;oooooo motylek Mapa świata uważaj bo jabłko Ci palca odgryzie 😀 Ludzie coraz bardziej mnie intrygują i zadziwiają. ;o ale ja tam wole truskawki 😉 Film na dzisiejszy wieczór – Niecne uczynki 😉 Sayonara!
Hej! Mimo, że dziś jest sobota wstałam wcześniej. Posprzątałam, i wreszcie naładowałam aparat;o, dawno zdjęć nie robiłam, tak więc dziś pare pocykałam – Nie sobie;). No i oczywiście poranna kawa.:) Dzień bez kawy jest dniem straconym. Moja ulubiona – Nescafe Espresso + mleko, bita śmietana i polewa czekoladowa. mmm. pyszności 😉 ___ Buszowałam po andergrandzie, i wpadła mi w oko ta torebka ; Torebka DC BETHANY WMN (dark purple) cena 199zł / troche drogo;o Idę sie pouczyć bo w poniedziałek wracam do szkoły;x;(
Załaduj więcej wpisów
O mnie

Hej! Mam na imię Ania, moja ksywka to Ankyls. Na moim blogu piszę o swoim życiu, stylu i zainteresowaniach. Uwielbiam podróże zarówno te małe jak i duże, a także fotografię! Jestem zwolenniczką secondhandów, a także właścicielką własnego. Zapraszam do odwiedzania mojego bloga! 🙂

