80’s !

Hello!
Zacznę od wczorajszego wieczoru! Misja przed imprezą u Patrycji to wypad do Piotrkowa. Nie zmieściliśmy się w planowanym czasie, ale w końcu dotarliśmy na miejsce i załatwiliśmy kilka rzeczy. Nie obeszło się bez małych problemików, całe szczęście szybko się rozwiązały^^.
Temat naszego ‘party’.. lata 80-te! Nie muszę mówić jaki był ubaw przy przebieraniu się^^ Kiedy z dziewczynami zajęłyśmy łazienkę i zaczęłyśmy wskakiwać w nasze oldschoolowe ciuszki ze śmiechu leżałam na podłodze. Chłopcy przeszli samych siebie! Jak tylko ich zobaczyłam to znów padłam na podłogę płacząc i dławiąc się śmiechem^^. Mamy bardzo mało fotek, bo przy kiepskim oświetleniu aparaty szwankowały. Z resztą połowa zdjęć nie nadaje się do publikacji, haha. 

Hahaha, nasz wczorajszy skład:) / Moje królicze uszy zrobiły furorę!:D
Mieliśmy też karaoke! Oczywiście królowały hity lat 80-tych. To nic, że nie znałam większości słów w niektórych piosenkach. Mimo mojego fałszu usłyszałam, że czasami nieźle mi idzie to śpiewanie^^

Pozdrawiam skład i przepraszam was za te zdjęcia! ♥
Więcej takich imprez! 😀

Jak na złość nie miałam kiedy dodać tego posta, bo mój internet znów nie działa.. 

114 thoughts on “80’s !

 1. Podoba mi się temat imprezy.. ^ ^ Ciekawy, a Twoje królicze uszka są przeurocze. W ogóle to podobasz mi się na tym zdjęciu. 😉

 2. o której wróciłaś do domu ? to twoi znajomi z gimnazjum czy technikum ? fajne ciuszki 🙂

 3. mi najbardziej podoba sie pomysł spedzenia czasu na przebierankach ze znajomymi, Słyszałam , że jak u koleżanki była impreza w stylu tropikalnym to na śniegu tańczyła w sukience ze sznurka i łańcuszku z kwiatów:) Fajne są takie spotkania i bardzo pomysłowe

 4. Zazdroszczę znajomych/przyjaciół, ja niestety takich nie posiadam, na pewno nie prawdziwych, ale tobie życzę jak najwięcej, bo to jednak skarb..

 5. Narobiłaś mi ochoty na imprezkę z przyjaciółmi. Też fałszuję, ale mimo to pan od muzyki docenia mój głos i miałam na półrocze 6 . Sama w to nie wierze.
  PS. U mnie nowy wpis 😉

 6. czy Patsy kupiła/dostała od Ciebie Twojego małego szczeniaczka beagla :> ? bo widze, ze Ci sie placze pod nogami ^^. p.s co to 'buz' xd ?

  1. nie 😛 buz? coś zabawnego/dla picu co wywołuje śmiech ^^ kurde nie umiem opisać no coś robionego na buz czyli nie na serio 😀

 7. hahaha, zboczeni to wy jesteście anonimki, przecież gołym okiem widać, że jego ręka nie jest na Ani biuście (proporcjonalność-czyli jego ręka jest za duża, płaszczyzna obrazu-ręka jest przed Anią i to dobre 10 cm jak nie więcej) przecież nie wymyślono jeszcze zdjęć w 3D to logiczne, że tak będzie wyglądać. Poza tym myślę, że Ania nie dodałaby takiego zdjęcia, a to jest po prostu dla zabawy, ale tylko nieliczni się tu czegoś zboczonego doszukują.. Przy okazji, ostatnio jak byłam na ostatkach to przebrałam się za rockmena:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.