allegro vs szafa

Witam!
Przez ostatnie kilka dni dość często wspominałam o sprzedaży swoich rzeczy na dwóch znanych portalach. Startowałam z szafą.pl – przyznaję, że to była jedna z najlepszych decyzji, bo udało mi się sprzedać wiele rzeczy, które leżały niepotrzebnie w szafie i ich nie nosiłam. Teraz szafa zmieniła swój regulamin i podobnie jak allegro wprowadziła prowizję. Zdecydowałam, że skoro teraz działa na podobnych zasadach jak allegro, to spróbuję swoich sił także tam! Tak więc rozpoczynam zabawę z allegro!

klikając w logo strony zostaniecie przeniesieni do moich aukcji:
 

To pierwsza część sporej wyprzedaży szafy (mojej i mojej mamy).
Kolejna (bardziej wiosenna/letnia) odbędzie się za kilka dni!

71 thoughts on “allegro vs szafa

 1. jak na używane ubrania Twoje ceny są bardzo duże.nie wiem czy ktoś kupi takie drogie i przede wszystkim używane ubrania.

  1. proponuję najpierw czytać opisy 🙂 niektóre z rzeczy były założone np raz/dwa razy. więc nie jest z nimi nic nie tak. Powiem Ci, że bywałam w lumpeksach, w których ceny są czasem takie jak w zwykłych sklepach.. więc.. 🙂

 2. Czy jak zamówie od Ciebie bluzkę na allegro możesz dorzucić do przesyłki swój autograf ? To moje marzenie … *-*

 3. trochę szkoda że szafa wprowadziła prowizję, to chyba właśnie przez jej brak ludzie chętniej wystawiali ubrania tutaj, zamiast na allegro 😉

 4. Nono, jednak wydaje mi się, że na szafie są same ciuchy dlatego łatwo było ci sprzedać, a na allegro może być gorzej, aczkolwiek trzymam kciuki:)

 5. Tez mam konto na szafie. Żeby nie płacić tak dużej prowizji, można wpisać cenę np. 1zł a w kosztach przesyłki podać resztę ceny 😉

 6. ja uwielbiam allegro (kupywać) bo jest tam bardzo tanio i łatwo się płaci , jeszcze nie miałam tam problemów z płaceniem lub czyms ; )
  śliczna <33

 7. Co do allegro polecam, bo udało mi się tam sprzedać oraz kupić masę rzeczy co do szafy nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale jeśli to polecasz to chętnie ją przetestuję. Sądzę, że poruszyłaś bardzo fajny temat. Zajrzyj czasem do mnie, może coś skomentuj. Dopiero zaczynam.
  http://aletheaworld.blogspot.com/
  /Alethea 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.