aparat-donut!

Dzień Dobry!
Tak na początek chciałam pokazać fajny gadżet jaki niedawno znalazłam:)

Aparaty cyfrowe można spotkać już w przeróżnych postaciach.. ale czy widzieliście aparacik,który przypomina donuta?! To prawda-taki aparat został stworzony. Ma tylko 3mpx, ale zdjęcia wychodzą bardzo ładnie, w dodatku posiada możliwość zmiany efektów! Można nim też nagrywać filmiki.

Efekty jakie posiada ten zabawny i malutki aparat najbardziej przypadną do gustu fanom instagrama:)

Ten japoński, uroczy gadżet można kupić za 6300 jenów. (ok 210zł)

źródło

97 thoughts on “aparat-donut!

  1. Padłam. Naprawdę zabawny taki aparat, chociaż pewnie nie jest w stanie zastąpić zwykłego aparatu w telefonie, skąd od razu można na Instagrama wstawiać zdjęcia. Ale dla kolekcjonerów i miłośników wszelkich takich rzeczy… Dlaczego nie? 🙂

  2. Bardzo fajnie wygląda, takie słodkie <3
    Dobry gadżet ale do robienia zdjęć mało poręczny mi się zdaje, bardziej do zabawy. Ale nie przeczę, że chciałabym taki posiadać.

  3. Ankyls czy moge podać twoja nazwę do mojego opowiadania którę pisze na stronie quku.org serdecznie proszę!PS.Cudownie prowadzisz bloga zakochałam się w nim<3

  4. Może byś zrobiła w wolnym czasie kolaż Twoich zdjęć jak się zmieniałaś od małego?;) jeśli nie chcesz to nie, podsumowan tylko pomysł na notkę;)

    1. Jeju, a co Cię to obchodzi, takie sprawy jak wiara i chodzenie na nie to sprawa Ani. Aniu, radzę Ci nie mówić kiedy, bo znowu zaczną się pytania czy byłaś w kościele itp : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.