Bergamo


W zeszłą niedzielę wstaliśmy dość wcześnie, aby szybko się spakować i znaleźć autobus do Bergamo.
Pobliskie miasto, na obrzeżach, którego znajdowało się nasze lotnisko. Z tego co wcześniej się dowiedziałam, ma niezwykły klimat. Także postanowiliśmy to sprawdzić! Pierwsze wrażenie: To miasto jest świetne! Najpierw trochę pospacerowaliśmy po okolicy, aż dotarliśmy do jakiejś głównej ulicy.

Jestem zakochana w architekturze tego miasteczka! Nie mogłam oderwać oczu od pięknych kamienic i zdobień nad oknami, czy balkonów! Typowo włoski klimat! ahhh.. i jeszcze te ukryte kościoły!

Po jakimś czasie udaliśmy się do miejsca zakwaterowania, ponieważ niemal wszędzie obowiązuje od godziny 14. Choć zmęczenie króluje, to drugi dzień intensywnego zwiedzania czas zacząć…

pod kwaterą^^

60 thoughts on “Bergamo

  1. mówie o ocenach cząstkowych czy masz jakies 1 czy juz wszystkie poprawilas;) chyba ze masz jakieś zagrożenie.. ja tam nie wiem:)

 1. mam takie pytanie: czy osoba niepełnoeletnia jeszcze musi mieć jakiś paszport, dowód tymczasowy , aby mogła jechać do jednego z kraju europejskiego ?

 2. Cytat "Po jakimś czasie udaliśmy się do miejsca zakwaterowania, ponieważ niemal wszędzie obowiązuje od godziny 14" i nie wiem co bo nie dopisałaś 🙂
  Pozdro 🙂

 3. mam pytanie. jakim obiektywem najbardziej lubisz robić zdjęcia i jakim obiektywem robiłaś zdjęcia we Włoszech? 😉

 4. śliczne miasto.. a ta twoja grzywka, to po prostu rozwala system!!! zazdroszczę, ż etak cudownie Ci sie uklada.. ja mam okulary, to mi się włosy zatrzymują na oprawkach, wiec mi do oczu nie spadają.. ale po prostu.. no super, no!

 5. faktycznie ślicznie tam :))
  na zdjęciach miasteczko wygląda na spokojne, tak jest na prawdę, czy to tylko złudzenie? ^^

 6. Tak w hotelach, doba zazwyczaj od 14, ale warto pytać, czy można zostawić bagaże w pokoju wcześniej, podczas naszych wkaacyjnych podróży tylko raz zdarzyło się, że kazali nam czekać i to tylko dlatego, ze mieli duże obłożenie i właśnie sprzątano nasz pokój;))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.