Big Bang!

Hello!
Przepraszam, że tak późno piszę, ale ostatnio jakoś wychodzę wieczorem i ten czas mi tak mija, że jak wracam to już ledwo na oczy widzę. Dzisiaj muszę się porządnie wyspać..

Już ponad rok temu trafiłam na koreański zespół Big Bang! Co prawda nie słuchałam takiej muzyki, ale jak wiecie w końcu się do niej przekonałam. Jeśli chodzi o zespół, uwielbiam ich trzy kawałki. Pierwszy, przez który zaczęłam ich słuchać: Lies, później Haru Haru i nowszy Tonight.
Mam je na mp3 i ciągle je nucę!

Lies:
Tonight:
uwielbiam ją! 

Chłopcy są słodcy;)
Co myślicie o tych piosenkach? +tutaj tłumaczenia
Dobrej nocy!

39 thoughts on “Big Bang!

 1. masz uroczą siostrzyczkę ♥

  to osis dust it jest extra. można kupić np w rossmanie?
  a tak w ogóle to w jakim Ty jesteś technikum?

  już wcześniej słyszałam o tym zespole. ha! coś nowego. słyszałam o czymś zanim Ankyls dała na swojego bloga 😉
  znałam tą piosenkę tonight 🙂

 2. świetny blog 🙂
  + dodaję .
  Mam nadzieję , że zajrzysz do mnie
  i dodasz się do obserwatorów :)).
  Pozdrawiam i zapraszam.
  Sandie ^_^.

 3. uwielbiam Cię naprawdę, twojego bloga znałam już wcześniej *wcześniej tzn jakis tydzien temu:D* i mnie nie zainteresował specjalnie, a wczoraj przejrzałam twoje wszystkie posty. trochę czasu mi to zajęło 😀 w każdym razie muszę Ci pogratulować tego, że mimo tego jaką popularność osiągnęłaś wraz ze swoim blogiem, nie stałaś się kolejną próżną gwiazdeczką których na blogspocie i photoblodżku jest aż pod dostatkiem. uwielbiam Cię za tą skromność, za to, że nie zaczęłaś być taką płytką panienką, a dużo dziewczyn się tak zmienia pod wpływem świadomości, że mają fanów. za to że kompletnie niczego nie udajesz i za twój styl. potrafisz się niepowtarzalnie ubrać i wyjść tak do ludzi, z czego większość polek pewnie nie miałoby odwagi na coś takiego. oczywiście nie mówie, że się źle ubierasz żebyś tego tak broń boże nie odebrała! chodzi mi o coś wręcz przeciwnego. a jak już mówimy o ubraniach, muszę Ci przyznać, że po przejrzeniu tych wszystkich twoich postów przekonałaś mnie do sh, mimo że wcześniej sądziłam, że nic tam kompletnie nie ma fajnego i, że to wstyd. a teraz? nie mogę się wręcz doczekać żeby się tam wybrać 😀 podsumowując, gratuluję Ci za to wszystko co osiągnęłaś i się nie zmieniaj;)!

 4. pamiętam ich, pamiętam! 🙂 BB było moim ulubionym zespołem k-hiphopowym po Epik High (do tej pory ich słucham ♥) Pierwszą piosenką Bangów jaką usłyszałam było właśnie Lies i od razu ich pokochałam – tak samo Haru Haru 🙂

 5. podoba mi się ten co pokazuje palcem , w czapce jest taki .. fajny 😉
  co do piosenek to fajne, podoba mi się bardziej pierwsze 🙂

 6. często piszesz o wielu fajnych zespołach np. odkąd przeczytałam u Ciebie o miss A ciągle ich słucham ; może i do tego się przekonam 🙂

 7. Pierwszy raz słyszę . Mają boskie piosenki, teledyski a te tłumaczenia … BOże kocham ich . !DZIĘKUJĘ CI ♥ Jak ich znalazłaś . ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.