bolerko

Hi!
Schodzę na dół po herbatkę i biorę się za powtarzanie na jutro. Jutrzejszy dzień w szkole powinien być spokojny. Ogólnie to przydałoby się w końcu przyłożyć do nauki ^^.

Dziś miałam na sobie bolerko, które kupiłam kilka miesięcy temu w Kappahl. Kocham kiedy na rzeczach są jakieś ciekawe detale. Tak jak tutaj koronka i urocze guziczki. To bolerko trudno do czegoś wpasować. Najlepiej kiedy pod spodem jest bluzka/sukienka w kolorze białym.

Naszyjnik to prezent, i choć nie lubię ”Anna” to i tak mi się podoba 😉

Może później napiszę, ciao!

53 thoughts on “bolerko

 1. Moim zdaniem 'Anna' brzmi jakoś tak poważnie, a Ty jesteś taka radosna i uśmiechnięta, więc jakby nie gra to ze sobą. /Bolerko jest cudowne! 😉

 2. też chcę miec taki naszyjnik ze swoim imieniem 😉

  + Nie przejmuj się Aniu tymi nieprzyjemnymi komentarzami! Nie będę mówic, że ci zazdroszczą, ale żeby wygadywac takie rzeczy trzeba miec naprawdę nierówno pod sufitem! ;o Lub trzeba miec niezłe kompleksy i bardzo niską samoocenę 🙂

  Pozdrawiam i trzymaj się ciepło! 🙂

 3. doradzę Ci do czego dobrać ;D naszyjnik i bolerko zostaw, pod to biały koronkowy top lub body, dżinsy rurki, białe tenisówki i jakaś delikatna torebka 🙂 voilaaa:)
  czy jak to się mówi..xD

 4. Nigdy nie założyłabym takiego bolerka … już prędzej moja babcia by sie na nie skusiła … Dziewczyno masz 17 lat . ! Nie chodź w babcinych ciuchach . !

 5. właśnie Anna to ładnie imię, a zdrobnienie Ania nie, a ksywka Ankyls też nie za piękna, ale jak kto lubi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.