błyszczyki sówki

Hello!
Coraz częściej pojawiają się na blogu pytania odnośnie różnych kosmetyków jakich używam, jak dbam o włosy, czy jak robię makijaż. Kiedy będę mieć więcej czasu postaram się coś o tym napisać, choć już kilka takich postów było:)

A teraz pokażę wam kilka uroczych opakowań na błyszczyki! Są naprawdę fajne! Chociaż nie jestem wielką fanką modnych sówek, to te opakowania niezwykle mi się spodobały! 

 

Tutaj je znajdziecie-click

PS. Jest to post zaplanowany! Napisałam go kilka dni temu 😉

52 thoughts on “błyszczyki sówki

    1. 3 razy dziennie to rzadko?! Nie mam przy sobie laptopa, nie mam jak pisać co 2 godziny, poza tym nie zawsze mam wenę.. a zresztą czemu mam pisać tak często skoro czytelnicy w wakacje zwykle wieczorami tutaj przebywają:>

    2. 3 razy dziennie to bardzo dużo, poza tym Ankyl ma praktyki, chłopaka,rodzine i siostrzyczkę której powinno się poświecać swoją uwagę, ogarnijcie sie. Ona nie ma czasu…POZA TYM 3RAZY DZIENNIE TO DUŻO.

    1. no nie, no ale jak by mnie ktoś pytał ile dostaje to bym odpowiedziała że nie dostaje (jesli bym faktycznie nie dostawała) 🙂 no to pomyslalam ze dostajesz;p wiec odpowiesz ?

    2. no to to logiczne i nawet mi nie mów, ja nie wiem co bym zrobiła gdyby całkiem obca osoba pytała mnie ile mam kieszonkowego, ile zarabiaja moi rodzice … nie wiem jak Ty takie pytania znosisz 🙂 Pozdrawiam ! 🙂

  1. Aniu, jestem u Ciebie pierwszy raz, ale mega mi się podoba! Przejrzałam całego bloga, od deski do deski. 🙂 Jesteś śliczna, Twoje zdjęcia są przepiękne, a posty niesamowicie wciągają! Żałuję że odkryłam Cię dopiero teraz! Całuję i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.