chiński akcent

W październiku, kiedy byliśmy na targach w Poznaniu, w boxie prezentującym Chiny dostałam kalendarz. Bardzo mi się spodobał! Ma bardzo fajny motyw;) Jak się dziewczyny rzuciły, to później aż zabrakło, a szkoda, bo chętnie bym wzięła więcej^^

Nie wieszam kalendarzy w pokoju, ale ten się o to prosi:)
Wielki Mur! 

Jakoś niespecjalnie ciągnie mnie do Chin, ale nie ukrywam, że również są na mojej liście ‘podróży życia’! Ogólnie to dzięki pewnemu człowiekowi z mojego miasta, przekonałam się do tego kraju. Gdyby nie jego blog, który pokazał mi mój tata pewnie by się tak nie stało.
Jest to jedyny blog w którego wczytuję się w wolnych chwilach. Serdecznie polecam wszystkim pasjonatom podróży click !

A tymczasem… angielski wzywa. 

64 thoughts on “chiński akcent

  1. fajny kalendarz ale czemu dopiero teraz o nim piszesz ? skoro to w październiku było ? ;O

  2. to smutne ,ze juz nie odwiedzasz, nie czytasz i nie komentujesz blogów twoich fanów :C


    tez lubie chiny

    1. odwiedzam, i komentuje niemal każdy blog z którego ktoś dodał mi komentarz. ale trudno czasem ogarnąć po 200 komentarzy na dzień… nie rozumiem czemu niektórzy mają do mnie o to żal. musiałabym siedzieć przed laptopem 24/24.

  3. Cześć! Kocham twojego bloga! Twoje zdjęcia są bajeczne, a teksty postów… super. Też chciałabym mieć bloga, ale to podobno trudne. Zochulka (mój pseudo^^)

  4. Aniu, jak Ty to robisz, że na wszystko znajdujesz czas? Blog, Szafa, fotografujesz, uczysz się i spotykasz ze znajomymi! Do tego dochodzi jeszcze oglądanie dram itp no i czas dla rodziny . Czy u Ciebie doba trwa jakoś dłużej? ;D Mi nigdy na nic nie starcza czasu, nie wiem, chyba jestem strasznie niezorganizowana…

  5. Hej, znasz Paulę (plapart)? Mogłabyś o niej coś powiedzieć, jak się poznałyście, w jakich oklicznpściacjh i wogóle 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.