coś jest nie tak

Hej Hej.
Chwilowo zastanawiam się za co zabrać się najpierw. W tym tygodniu miałam do zrobienia mnóstwo rzeczy, ale jakoś połowa z nich mi umknęła przez szkołę, czy pogodę. Mróz zniechęca do działania, ale śnieg jakoś powoli mnie mobilizuje. Święta idą wielkimi krokami i chciałabym pozałatwiać wszystko przed nimi. Sprzątanie, prezenty.. w sumie, to fajne zajęcie!

dzisiejszy strój
sweterek-C&A, bluzka-House 

Hmm.. początkowo myślałam, że to z moim aparatem jest coś nie tak.. później, zauważyłam, że blogger knocił jakość zdjęć, a teraz jak na złość, mój najukochańszy, niezawodny program do obróbki zdjęć-photoscape, po prostu strzelił focha! Dokładnie tak! Mimo, że jakość ustawiona na najwyższą, kolory odpowiednio dobrane, po zapisie nagle zdjęcie się całkowicie zmienia! Czy to wina wersji programu? Czy mojego komputera? Sama nie wiem. Grrr.. 

72 thoughts on “coś jest nie tak

 1. gdzie Ty do cholery trzymasz pilocika na tych zdjęciach?:D on jest niewidzialny czy jak ? XD haha

 2. kupowanie prezentow – zgadzam sie – fajna rzecz 🙂
  ale sprzatanie ? ojj nieee.. I HATE ! ^^
  Karolla. ; *

 3. tym pilocikiem kiedy lekko przycisniesz guziczek to mozna wyostrzac czy nie?;/ jak to zrobilas ze stoisz tak daleko a jestes wyostrzona?

 4. A jestem ciekawa, kupujesz sobie z chłopakiem świąteczne prezenty? Ja w tym roku nie mam kompletnie pomysłu dla swojego..

 5. Fajne zdjęcia 😉
  Masz śliczne włosy.
  Uwielbiam świąteczne zakupy!
  Co do sprzątania… Zależy co mam sprzątać… 😛

 6. Bardzo mi się podoba ten strój, lubię takie luźne koszulki. Cieszę się, że jest zima i jednocześnie dalej kontynuujesz blogowanie. Twoje zimowe posty są świetne, właśnie rok temu w zimę zaczęłam czytać Twego bloga i tak mi się to przypomniało, super czas. Bardzo polubiłam dzięki tym zimowym postom tego bloga. Dopinguję Cie dalej.

 7. Może po prostu uaktualnij program 🙂
  Z moim jak na razie wszystko na szczęście jest okej 🙂
  Śliczny strój ^^
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.