crazy idea

Hej!
Przez jakiś czas nie miałam internetu i dopiero teraz mogę coś napisać! Ogólnie póki działał mi internet, to byłam zajęta zgrywaniem piosenek^^. Dzisiaj jest jakiś ponury dzień, ale mimo tego jestem w bardzo dobrym humorze! Jestem wypełniona pozytywną energią, mam nadzieję, że pozostanie tak na dłużej!
W szkole nie działo się nic ciekawego i oby jutro też tak było:)

Jutro po szkole lecę na miasto, żeby pomóc Weronice (przy okazji sobie) w kupnie kilku rzeczy. Możliwe, że dołączy do nas Patsy. To będą naprawdę śmieszne zakupy^^. Może uda mi się naładować baterie od mini aparatu, więc postaram się go zabrać. Resztę szczegółów zdradzę dopiero w sobotę:D! Robimy tak jakby spóźnioną imprezę ostatkową. Myślę, że towarzystwo jakie się zbierze nie będzie miało nic przeciwko, jeśli napiszę małe co nieco o moim lekko zabawnym pomyśle:).

Marzec 2010
sobota będzie przednia. szykujemy aparaty^^ 
Mam otworzonych milion zakładek w przeglądarce, dlatego na razie muszę się stąd ewakuować. Przepraszam za niską aktualizację, niedługo postaram się to nadrobić! 🙂
Pozdrawiam wszystkich!♥

61 thoughts on “crazy idea

 1. ojej, jak miło!:) jesteś naprawdę kochana, przepraszasz nawet za to, że internet nie działał, chociaż to nie z Twojej winy:) życzę udanej zabawy!

  1. fakt, ale niektórzy nie mieli czasu i możliwości wcześniej:) po za tym to nie jakiś gigantyczny melanż tylko zwykła mała impreza 🙂

  2. no i co z tego że nie miał czasu ? :O
   TO TY JESTEŚ WIERZĄCA CZY NIE ?
   nie da się być katolikiem i jednocześnie odrzucać coś co nakazuje kościół :O albo sie jest albo nie.. nie istnieje coś takiego jak niepraktykowanie wiary..
   no sorryy ale już byś chociaż mogła nie pisać takiego wytłumaczenia " niektórzy nie mieli czasu, to zwykła impreza "
   no ale oczywiście TWOJA SPRAWA

  3. Najlepiej na kogoś naskakiwać, zajmij się sobą:) myślę, że Twoi znajomi co niektórzy też mają w tym czasie jakieś imprezy-domówki z różnych okazji, im też będziesz takie komentarze rzucać? wątpię:) Jestem wierząca, ale bez przesady, po za tym.. wiara, a przestrzeganie przykazań itd to dwie różne sprawy. Są ludzie którzy są katolikami a nie uznają kościoła itd:)

  4. ah.. pozostaje jeszcze kwestia jak rozumiesz pojęcie impreza:) jeśli myślisz, że to domówka na 30 osób z beczkami alkoholu i mega głośną muzyką to się mylisz:) hehe

  5. . . . mam rozumieć, że praktykuję wiarę tylko wtedy gdy dostosowuję się do tego co mówi kościół? Szkoda, że mój ksiądz inaczej uważa. Poza tym chyba Ankyls napisała że to nie jest mega impreza. Post nie zabrania posiadówy ze znajomymi…

 2. Ej, a jaki masz ten maly aparat? Chodzi mi o nazwe. 😉

  Zapraszam do mnie. !
  xdnatuuuxd.blogspot.com
  i na bloga z opowiadaniem
  nastoolaatki.blogspot.com

 3. To zdjęcie jest takie stare?! A ja pamiętam jeszcze post z fotami z tego dnia.. Ale ten czas leci!

 4. Boski blog chętnie zaobserwuje kochana!

  Mam do CB pytanko.Jak powiększyłaś zdjęcie w lewym blogu?Bo właśnie tak bym chciała a nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.Pomożesz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.