czapa

Hej!
Nie było mnie w domu, a zapomniałam ustawić automatyczną publikację tego posta:( W sumie to mega dobre rozwiązanie, ale zdecydowanie wtedy kiedy mam czas na napisanie więcej notek.
Dziś mój strój był niezbyt odpowiedni na tą temperaturę, ale to tylko dlatego, że jestem w trakcie poszukiwań ciepłych kurtek zimowych. Coś nie mogę się rozstać z tym płaszczykiem^^
Moja mina to skutek zimna^^, haha
 I jeszcze nowa czapa z New Yorkera (właściwie kupiłam ją ponad miesiąc temu):

uwielbiam te szczegóły!
Jutro nikt mnie nie obudzi!

115 thoughts on “czapa

 1. Mam pytanie. Gdzie robiłaś te zdjęcia? Bardzo ładnie, ale nie kojarzę tego miejsca. 🙂

 2. No tak, ale z kupmlem byłas w piatek na przjeazdzce, w niedziele, dzisiaj i chyba na tym protescie tez- mniemam ze cały czas chodzi o tego samego chłopaka, a ze nie jestes juz z Radkiem i wczesniej raczej rzadko wspominałas ze wychodżisz gdzies z kumplem to tak mi sie nasuneło^^

 3. "Moja mina to skutek zimna"? O losie… taka młoda, a już problemy z mięśniami twarzy ma. Z taką szybkością rozkładu, to do osiemnastki puszczą Ci zwieracze 😉 To pewno od tego, że prawie dzieliłabyś swój los z osobami niepełnosprawnymi.

 4. 😉 skąd ja to znam,gdy utrzymuję chwilę jakąs minę to wtedy coś się musi zaciąć albo aparat długo się "zastanawia" i wychodzi całkiem coś innego ;))

 5. Ślicznie!!! Ja też długo nie mogłam roztać sie z płaszyczykiem… ale mam już kurtke kupioną ; ***

 6. Oj tam 😀 ładnie wyglądasz 🙂

  Co myślisz na temat tatuaży ? :> Zrobiłabyś sobie ? 🙂

  1. lubię tatuaże! ale też zależy u kogo, bo nie każdemu pasują. nie widzę u siebie np. całej ręki w tatuażach, albo jakiegoś dużego. Ale jakiś mały planuję sobie zrobić, być może po 18stce:)

 7. W dzisiejszych czasach trudno o dobrą, ciepłą i ładną kurtkę 🙁 Sama chodzę w płaszczu (jak prawie każda dziewczyna w mojej szkole, fajnie), bo nigdzie nie znalazłam odpowiedniej kurtki.
  Powiem, że ładnie Ci w tej czapie 🙂 A do tego widzę, że zdjęcia wyszły świetne!

 8. Śliczna czapka 😉 Co do kurtek to jeśli nie ogranicza Cię budżet , a jesteś zmarziluchem tak jak moja koleżanka to ona poleca ESPIRT. Znaczy nie wiem czy poleca ,ale mówiła , że są ciepłe te kurtki ;p

 9. Ale zazdroszcze ci Twojego bloga : (
  może dałabyś zakładkę – polecane blogi : ((
  To pomogłoby wielu blogerom .

  Uwielbiam Cię , ale strasznie ci wszystkiego zazdroszczę – twojego wygladu, zycia, bloga, przyjaciół :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.