decorative tapes

Właśnie zaczęłam szykować rzeczy jakie muszę jutro wysłać. Pakowanie paczek bywa nudnym i lekko irytującym zadaniem, szczególnie jeżeli nasze paczki po zapakowaniu nie wyglądają zbyt atrakcyjnie.

Ale.. jest na to pewna rada. Coś co może bardziej zachęcić adresata do szybkiego dostania się do zawartości przesyłki. Mówię tu o taśmach ozdobnych! W różnych sklepach można spotkać je coraz częściej, a niektóre z nich są naprawdę śliczne i aż szkoda byłoby je marnować.

a o to co można jeszcze z taką taśmą zrobić:

Chyba jutro się rozejrzę za takimi taśmami!
A Wy co myślicie o takich dekoracyjnych taśmach? A może już takie macie?:)

63 thoughts on “decorative tapes

  1. Taśm nie mam, ale za to mam kilka kartonów z różnymi wzorami. Niestety za nic, nie jestem w stanie wymyślić co z nimi zrobić.

  2. nie mam ale to mi raczej nie potrzebne ponieważ nie wysyłam paczek ani listów 🙂 ale muszę przyznać , że bardzo atrakcyjnie i ciekawie to wygląda ^^

  3. Ojej, Aniu, widzialas je juz gdzies? Chcialabym takie kupic ale niestety nigdzie nie moge ich dostac! ;<

  4. Mogłabyś podać link do tego postu w którym pisałaś o tym że zaczepili cię w Łodzi na ulicy i robili zdjęcia stroju? 😉 Chiałam zobaczyc tamten strój.

    1. ja naprawdę nie mam tyle czasu, żeby co chwilkę komuś szukać poszczególnych linków na blogu 🙁 na górze w pasku bloggera jest wyszukiwarka, wystarczy wpisać słowo kluczowe..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.