Deviantart

Hej !
Dzisiaj trochę podziałałam na Deviantarcie. Dodałam zarówno nowe jak i stare zdjęcia tyle, że w nowej odsłonie. W mojej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z każdego aparatu jaki posiadałam, są zdjęcia z tego roku jak i sprzed 3-4 lat! Oczywiście tylko niektóre. Postaram się częściej coś tam dodawać:)
Przy okazji stuknęło mi 10.000 wyświetleń mojego profilu na Deviancie! 😮

Biegnę na dół po herbatę:)

45 thoughts on “Deviantart

  1. jakbym nie poczytała opisów pod zdjęciami, powiedziałabym, że wszystkie robiłaś nowym Nikonem 😀

  2. możesz zrobić 🙂 chętnie wezmę udział ;)Ja zapraszam do wzięcia udziału w moim 🙂 Jestem ciekawa jakie zdjęcia byś zrobiła 🙂

  3. czy używałaś może kiedyś naklejanego lakieru do paznokci? wiesz może, czy łatwo się to nakłada, długo wytrzymuje itp? pozdrawiam 😉

  4. Robisz przepiękne zdjęcia więc nic dziwnego. Tak ps. będę się starała komentować każdy wpis. Noi mam pytanie znasz jakieś śmiechowe anime na babski wieczór?

  5. gratulacje ;D i mam prosbe 😛 w ramach ze Twoj blog ma wielka ogladalnosc kazdeg dnia moglabys wstawic informacje w notce o oszukiwaczach z pobieraczka pl? bardzo nam sie to rpzyda:
    http://www.pobieraczek.pl/ ! —-> mam pytanie czy któraś z Was zna tą stronę? Jesli tak to zapewne tlyko ze względu na fakt dostawania maili czy listów drogą elektroniczną z wezwaniem do zapłaty. osoby, które są w podobnej sytuacji jak ja zapraszam serdecznie na stronę http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/ ! Rejestrować sie pisać i przyłączac się pozwu zbiorowego. Co dalej? Jesli będzie nas sporo możliwe, że zostanie wprowadzona specjalna ustawa aby już inne portale nie naciągały swoich użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.